Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Więc... Olo wpadł na pomysł żeby zrobić temat zachęcający do grania w WoW na serwerze Hav0c Pegasus... (chwilowo serwer jest nieczynny więc ta strona nie będzie wchodzić... ale jak serwer tylko zacznie działa to strona znów będzie otwarta ;p)

Ja jestem nowy na tym serwerze (i wogóle w tej grze :mrgreen: ) i chciałem powiedzieć że gra się wyśmienicie na nim, nie ma na nim lagów chociaż nieraz jest wysoka liczba grających, są wspaniali ludzie i dużo polaków, serwer jest całkowicie darmowy no i oczywiście jesteśmy na nim Ja i Olo ;p

Jesteśmy w gildii Legions of Death (dowodzona przez Ola ;p), jest to największa polska gildia oraz druga albo nawet pierwsza na serwerze =]. Są w niej wyłącznie polacy (no orpócz jednego obcokrajowca :mrgreen: )... a zabawa jest wspaniała:



Wystarczy tylko skołować sobie WoW... wiem, to może być trudne :mrgreen: , ale można go ściągnąć pożyczyć od kogoś, albo kupić (taką wersje za kilkanaście złotych albo taką za kilkaset ;p)... albo nawet jak by był ktoś przejazdem w Łasku to moge przegrać komuś :mrgreen: , zresztą w Gdańsku też bo wydaje mi się że Olo też by mógł przegrać :mrgreen:

Do zobaczenia w WoW'ie :]

PS. Jak by ktoś już miał WoW'a i chciał grać na tym serwerze co my prosze pisać na GG go mnie albo Ola jeszcze przed instalacją :]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Ja napewno przetestuje niedługo WoW bo znajomy miał mi skołować. Także w najbliższym czasie powinienem do was zawitać :mrgreen:

Może bym przetestował, ale mi chyba nie pójdzie na moim dziadku

Jakby WoW na tym chodził (bo może skuszę się na oryginała kiedyś )

Athlon 2000 + XP 1.67 Ghz, Radeon 9000, 256 ram ??
Panowie brawa za inicjatywe! Kto wie, moze i ja kiedyś dołącze...

P.S. Dajcie moze jakieś screeny z dnia. Bo w nocy nic nie widać poza bluzgamiw chatcie
Nazin - Wersja jest potrzebna niestety 1.8.0, ale możną ściągnąć z neta (252Mb zajmuje :mrgreen: )

Tokar - nie wiem jakie są wymagania, ale chyba nie za duże ;p

Ashgan - Jak zainstalujesz gre to jej nie włączaj (bo się porobią automatyczne updaty a jak się zrobią to nie będziesz mógł zainstalować patcha czy coś takiego ;p), tylko odrazu do mnie albo Ola pisz na GG ;p

Ekhtelion - Zaraz porobie jakieś screen to dam
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Tokar ja od dziś pokochałem blizzarda jeszcze bardzie. Sam zobacz

WoW wymagania:

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lepsza), 4 GB HDD, podłączenie do Internetu.

:* jestem w 7 niebie. WoW mi pójdzie ^_^

Ha wreszcie Jakób zrobil ten temat. Dobra tak wiec oczekujamy nowych graczy na servie, narazie udalo mi sie sklonic Jakóba do gry(tak wlasciwie to On wykonal pierwszy krok ). Mam jak już wspominal Jakób wlasna gildie, skupia sie w niej najwieksza polonia, dzieki czemu mozna sobie nawzajem pomagac(co zreszta doswiadczyl wczoraj JakóB). Oczywiscie jesli macie niski level pomagam (poniewaz mam najwyzszy lvl na servie[nie liczac cziterow ktorych jest z dwoch i maja troche za wysoki lvl]) nabic szybko level. Niedlugo postaram sie tez dac sreeny z WoW'a to sami zobaczycie piekno tejze gry .

P.S NAJWAZNIEJSZA PRZESTROGA O KTOREJ WSPOMINAL JAKÓB: nie wlaczajecie gra jak ja zainstalujecie poniewaz te lamy z blizarda ustawily automatyczne wykrywanie wersji gry i automatycznie sie gra updatuje. Niestety to chrzani cala gra i trzeba ja ponownie instalowac(wiec nie popelnijcie bledu Jakóba), a jak ja spatchujecie do 1,8 to tez nie wlaczajecie jej tylko piszcie do nas poniewaz trzeba zmienic cos w jednym pliczku aby wszystko dzialalo.

P.S do Ekha: sorki za tamte bluzgi ktore pokazal jakób ale nic nie poradze na to co mowia moi kumple(ktorych znam ze szkoly ), akurat wczoraj sie lole MOCNO poklocily, ale chetnych ktorzy chca zobaczyc cala klotnie zapraszam na gg to pokaze jeszcze lepsze screeny



Moj nick na WOW'ie to KsantiPl(zebyscie kiedy gadam na screenach )
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Mam tylko nadzieje że w WoW nie jest tak jak w Lineage II z krasnalami ;/ Bo tam one są głownie do kucia i szukania matsów. A ja chce pograć normalnie :<

PS. Zawsze zastanawiało mnie co takiego ludzie widzą w czitowaniu. Przecież cała frajda polega na wolnym lvl'ingu, zbieraniu kasy i itemów itp. A to że nabije odrazu ktostam 80 lvl i sie podnieca ze kto to on nie jest to poprostu żałosne.

Panowie, ale mi nie chodziło o to czy mi pójdzie (bo wiem, że mi pójdzie), ale jakby na moim "dziadku" chodziła tak gra. Bo jak w low detalach i ciągle by mi się cieło, to ja mam za przeproszeniem w d.... taki biznes

PS. Aha i tak widzę, że Ashgan podał wymagania, ale jestem przezorny... Civ IV miała mi pójść (według podanych wymagań tak miało być) i co ? Lipa......

Jacob- to powiedz przynajmniej na jakim kompie ty grasz, to mi chociaż trochę powie
Ee tam tu sie nie zgodze bo wiesz. Mówią że Lineage II ma zbliżoną grafikę do WoW [chodzi mi o silnik] Mnie L2 chodzi na maksymalnych chociaż przy wiekszych lokacjach tj. na bardziej otwartych przestrzeniach czasami sie tnie ponieważ ładują sie textury. Więc na średnich śmiga mi doskonale.

[Procek: 1,7MHz Karta: GF 440 mx RAM: 256]

Mi też się częst ciął L2 a WoW nic a nic... =]

ADM Athlon XP 3200 / 2,21 GHz / 1GB RAM / GeForce 6600
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Ta tylko ze Ashgan w tym serverze hakerzy mieli chyba na pienku z Adminem(Burrows) i co noc sie wlamywali(a nie uzywali tak jak niektorzy kodow w grach i mysla ze sa hakerami) i doslawnie rozwali wszystko z ziemia, niszczyli NPC no tatalna rozpierducha a potem GM'i musieli wszystko naprawiac...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No jestem geniuszem. Jeden telefon i na 90% jutro do was dołącze w WoW :mrgreen:

olo @ Może wyda ci się to dziwne ale nigdy nie spotkałem się z hackowaniem serva O.o Wszystkie przypadki o których wiem były mi przekazane od kogoś. Ale to może nawet lepiej że nie spotakłem

Użytkownik Jacob dnia Jan 22 2006, 06:36 PM napisał

Nazin - Wersja jest potrzebna niestety 1.8.0, ale możną ściągnąć z neta (252Mb zajmuje  :mrgreen: )

[post="39863"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Niestety jak niestety, mam instalniętą wersję 1.8.0 a jeśli ktoś nie ma to do us w downloadzie są wszystkie do 1.9.2

Użytkownik Jacob dnia Jan 22 2006, 06:36 PM napisał

Ekhtelion - Zaraz porobie jakieś screen to dam

[post="39863"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Możesz na stronkę jakieś ładne porobić
ttaaa ja bylem ofiara posrednio takiego hackowania, tzn siedze sobie na servie kolo 12 a tu bach bach Disconnect i przez 3 dni nie moge sie wbic na serva....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No to dam kilka screenów, jak chcesz Nazin to możesz dać jakieś na stronke



Ekh - załatwiaj sobie tą gre jak najszybciej bo jest wspaniała... np. można sobie rozpalać ognisko i smażyć, łowić ryby, kłuć bronie i zbroje, szyć sobie ciuchy, wydobywać róźne materiały i wiele innych (oczywiście możesz to wszystko robić jeśli się tego nauczysz u kogoś ;p)... najfajniejsza jest nietrzeźwość :mrgreen: . Obraz ci sie zamazuje, cały czas cie znosi na lewo i prawo i jak piszesz to często system dodaje ci na końcu zdania "... hic!" albo w niektórych wyrazach litere "h" np. "sie" będzie "shie" :mrgreen: - niby drobiazgi ale jednak bardzo urealistyczniają grę.
[Dodano po chwili:]

Przepraszam, ale w jednym poście wszysztkie grafiki się nie zmieściły więc musiałem je rozmieścić w dwóch postach:



PS. Mój nick to Thorin (ale pewnie już sie domyśliliście ;p)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


W realiach WoW'a to ja się orientuje. Nawet trochę sobie pooglądałem na swoim własnym "domowym" serwerku. Ale problem, jest taki, że ja teraz gram w nowego MMORPG'a "Matura 2006" i niestety nie wiem czy mi jeszcze na WoW'a starczy czasu. Ale za jakiś czas powieninem mieć troche luzu więc może... (czyli wtedy kiedy będa ogłaszać rankingi w moim MMORPG )
Jak powiedzialem, jako ze teraz chwilowo nie gram moge dac screeny. Jako iz mam ich wrecz od zarabania i bede chodzil SPECJALNIE DLA WAS i robil z roznych zakatkow swiata screena abyscie lepiej poznali WoWa i byc moze sie do niego przekonali :mrgreen: :

lol okozalo sie ze mam screeny z mojej w ogole pierwszej postaci jak zaczelem grac w WoWa a wygladala ona tak. Jako iz musialem ocenzurowac AKURAT ta rozmowe, jeżeli bym tego nie zrobil moglbym sie juz nigdy nie pojawic na forum (ze wstydu) :mrgreen: :



A oto juz moja terazniejsza postac tylko ze na jeszcze w miare niskim lvl:



Małe spotkanie z innymi userami (wszyscy horda):



Armata obranna wioski Booty Bay (niestety nie mozna z niej strzelac ):



Statua Wolności(?)



Ksanti włuczkij po zapomnianych krainach :



Ha jeden z moich najlepszych, zrobilem go na tronie w Ironforce(głowny zamek krasnali dla niewtajemniczonych) naturalnie musialem sie tam przebic przez cale mieso w postaci Guardow ):



To narazie wszytko, reszte postaram sie dac w najblizszym czasie
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Chętnie sobie WoW'a skołuję...jeśli tylko nie będę musiała za to bulić.....mniejsza.

Ale mam pytanko: z tego co dobrze pamiętam (jeszcze jestem na etapie beta testów) to w betach było tak, że gracze z Hordy i Przymieża nie mogli razem ze sobą być, tylko po jakiś tam specjalistycznych bzdetach, gdzie nazwano to jakoś 'wspólny język'. Czy coś takiego nadal jest? Czy gracze z Ally i Hordy mogą od tak sobie grać razem?
← World of Warcraft
Wczytywanie...