[DS] Wasze zdanie o DS I

A co sądzicie o Dungeon Siege. jak dla mnie to jeden z najlepszych hack&slashów. Gieram (głównie w LAN-ie) od dobrych 4 latek i ciągle nie moge sie oderwać. A do tego jeszcze tyyylee modów.
Odpowiedz
a jeśli wziąc pod uwage tryb multi, to giera wymiata. gram po LANie z bratem od paru lat i za każdym razem jak usiądziemy to minimum na 5h. niby zwykła siekanina a wciaga jak bagno. już zacieram łapki na drugą część
Odpowiedz
nie. ja ostatnio wyłapuje każdego newsa na temat DSII. owszem pojawił sie dodatek ale na dwójeczke przyjdzie nam czekac (co najmniej) do wiosny 2005 :cry:
Odpowiedz
Najlepszy hack&slash to Diablo 2: Lord Of Destruction.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
może i tak. ale pod względem grafiki i muzyki (jest boska) nie może sie równać. i ten specyficzny klimat i atmosfera... nad DS posiedziałem duuużo a do diabełka nigdy sie nie mogłem nakłonić
Odpowiedz
A ja właśnie od zawsze pykałem w Diablo. Ale Dungeon Siege też jest niczego sobie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ale trzeba zauważyć, ze są to dwie różne gry. nacisk jest w nich położone na różne aspekty. a co do diabełka to sie zaczynam wokó niego czaić... kto wie może nie długo sie za niego wezme...
Odpowiedz
Nie zabardzo lubie hack&slash'e ale DS i Diablo jest wporzo! DS przeszegłem raz. Co mnie oczarowało? Na pewno grafika i cała masa bardzo zróżnicowanych przedmiotów. Oj można oko ucieszyć. A i całkiem nowatorski system zdobywania leveli. Mi przypadł do gustu. Mogłeś robić z postacią dosłownie co chciałeś (to zabrzmiało troche dwuznacznie ). Ma ktoś z was dodatek do DS, bo z tego co wiem to już wyszedł.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Może kogoś zainteresuje, że wiosną 2005 wyjdzie Dungeon Siege 2 :?: Dystrybutorem jest oczywiście CD Project :cry:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I dzięki bogu, ze CD Projekt! Zapene będą mieli pół roku obsuwy ale przynajmniej będzie to porządne wydane. Innego godnego dystrybutora u nas po prostu nie ma. A z resztą i tak zawsze pozostaje ed2k. ; )
Odpowiedz
Widze, ze moja wypowiedz bedzie sie po prostu roznic, bo dla mnie ta gra byla beznadziejna... Grafa ok, ale system zdobywania lvli i rozwijania postaci suxx... Zobaczymy druga czesc... :?
Odpowiedz
wiesz, 4 lata to przesadzone, bo to w 2002 roku wyszlo ale mam oryginala, przycinalem, przeszedlem gre wojownikiem, lucznikiem i magiem natury, a teraz mam 170zl przygotowane na ds2 wychodzi na wiosne 2005
Odpowiedz
hmmm a ja właśnie uważam, ze system awansów jest świetny. Nie jest sie ograniczonym klasą. Twoja profesja wynika z tego co robisz i jak postepuszjesz (walczysz). Ale to moje osobiste zdanie.

A co do DS2 to już łapki zacieram i czekam. Żeby tylko panowie z gaspowered games nie zaczęli przekładać premiery...
Odpowiedz
DS jest bardzo dobry. Zupełnie inny od Diablo, na co innego jest położony nacisk. Tu nie tylko liczy się grafika i rozwój postaci, ale także świat i fabuła, która choć jest liniowa, nie razi tak jak w Diablo. I jest bardzo urozmaicona. Co i rusz jesteśmy w innym miejscu.
A co do rozwoju postaci, to uważam, że jest bardzo dobry, gdyż nie ma się takiego duzego wpływu na statsy i jest realniej. Stajesz się coraz lepszy w tym co robisz Oczywiście Diablo też ma swoje plusy, ale DS jest w tym lepszy. I trudno jest zrobić hero machającego najlepszymi mieczami i rzucającego najlepsze czary drugą ręką. A że grafa jest dobra...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najlepsza - moim zdaniem - z 2 części, bo w 2 nie mozna grać na kopiach przez intrenet, a w jedynke mozna. A pozatem to była jedna zp ierwszysch gier rpg w jakie grąłem (Gothic był pierwszy ;])
Odpowiedz
ahh stara poczciwa jedynka.. ile razy ja ją przechodziłem.. hmm z minimum 10.. pierwszy raz.. grałem 16.5h no i właśnie nad tym ubolewałem, że tak krótko chociaż czas w tej grze potrafił się dłużyć w nieskończoność.. ale jest to dla mnie gra numer 1 i zawsze nią pozostanie. Bez względu na to, czy jedni uważają to za rpg, crpg czy hach&slash
Odpowiedz
DS I wymiata wiecie co wam powiem? powiem tak ... DS I lepszy niz DS II takie jest moje skromne zdanie, sam niewiem czemu ale do ''jedynki'' mnie ciągnie przynajmniej co kilka miechów i musze zainstalować i przejść ;p a co do DS2 hm... kiedy pierwszy raz w niego grałem, doszedłem do pustynnego miasta.. Kalrathia czy jakoś tak, to już ostatni rozdział gry no i... dalej mi sie niechce grać znudziła mi sie, za drugim razem grania, doszedłem do tego samego miejsca ;p i zgadnijcie co było dalej hehe ok ale jednak niektórych rzeczy brakuje mi w DSI (takich których niema w DSII) np. teleportów ehh... no i questy poboczny były całkiem fajne.... jednak DSI lepszy
Odpowiedz
Ja szczerze mówiąc nie lubię za bardzo Dungeon Siege. Uważam, że jest to zdecydowanie za duża "sieka", ale przynajmniej można się wyżyć po złym dniu w szkole !
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Wasze zdanie o DS I - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...