Wilkołak - zapisy

Proponuję siebie samego...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie jest
Odpowiedz
Potwierdzam. Nie da się. Już próbowałem.

[Dodano po 5 dniach]

Kolejna rundo - chcesz tego czy nie, ja nadciągam.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
To kiedy gramy?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja też się zapisuję, mam nadzieję, że tym razem nam lepiej pójdzie kochani.
Odpowiedz
Data: ?

Lista:
- Amral
- Dalej
- krzyslewy
- Mortton
- Noire Panthere


I nie wiem, kiedy. Poniekąd zależy to od Was, ale też od Wicia, czy podejmie się prowadzenia następnej rundy
Odpowiedz
mrru?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
No właśnie, kto? ;p
Odpowiedz
*łypa wymownie*
Odpowiedz
Nie będzie mnie od końca lipca/początku sierpnia do trzeciego tygodnia sierpnia włącznie.

Jeśliby termin ustalił się na przyszły tydzień, to pewnie dam radę, ale z braku chętnych do prowadzenia nie zapowiada się.. no i chyba za mało jest chętnych, na razie sześć osób. Przydałoby się jeszcze parę.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...