Nnso Dyskusje

To się dopisz Atis zrezygnowała, Atia uśmierciliśmy...:mrgreen:
Odpowiedz
Panowie, panowie, proszę mi tu z takimi opiniami nie wyskakiwać.

Vamp i Fink: co wam się kur*a ubzdurało w tych łbach? Vamp, to, że sie nie dopisuję to nie znaczy, że mi nie zależy. To samo do Fink'a, nie zrezygnowałam. Ja czekam na odpowiedni moment. Nie chcę dopisywać sie na ślepo i walić chałę i jakieś inne szmaty zamiast porządnego, długiego kawałka. Pojmijcie to.

A Nazina to w spokoju zostawcie, bo spotka was karaaa.......czyli dożywotni ban na forum.....XD
Odpowiedz
Zrobimy tak. Uśmierćcie mnie. A potem ja powróce jako inna całkiem osoba. I to zobaczycie jak Bo mam taki elo fajny pomysł

Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Jan 17 2006, 05:24 PM napisał

To się dopisz Atis zrezygnowała, Atia uśmierciliśmy...:mrgreen:

[post="39726"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czekam na odpowiedni moment i przejaw jakiejś większej weny twórczej xD

Użytkownik Atis dnia Jan 17 2006, 05:53 PM napisał

A Nazina to w spokoju zostawcie, bo spotka was karaaa.......czyli dożywotni ban na forum.....XD

[post="39729"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tego nie powiedziałem

Użytkownik Ashgan dnia Jan 17 2006, 07:17 PM napisał

Zrobimy tak. Uśmierćcie mnie. A potem ja powróce jako inna całkiem osoba. I to zobaczycie jak Bo mam taki elo fajny pomysł

[post="39733"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Potknij sie tak przypadkiem przechodząc obok urwiska ;]
Odpowiedz
Albo tak przypadkowo wpadnij na wielkiego niedźwiedzia....:]
Odpowiedz
Panowie, trochę boję się to powiedzieć, bo zaraz mogę zostać zakrzyknięty przez tłum lub źle zrozumiany, ale nie uśmiercajcie "mojej" postaci, skoro już na to uśmiercanie się Wam zebrało. Ja to regularnie czytam, ale jakoś dopisać się czasu nie mam, jednakże, jeśli tylko takowy znajdę to coś doskrobię.

Ps. Teraz mamy tu mówić coś w stylu "nie piszcie teraz nic o nas, bo mamy pomysł co z tym zrobić"? Bo jeśli tak, to czarno to widzę... .

Ps2. Jeszcze jedno. Powiem Wam bardzo szczerze, że niektóre sprawy są tu (nie w NNSO) za bardzo wyolbrzymione i odniosłem wrażenie, że jest to jakiś grupowy atak na jedną sobę (w grupie raźniej...).


O właśnie! Gatunkizm się szerzy. Starszy lud jest poniżany przez jakieś ułomki. Miło, że to Rincewindzie zauważyłeś

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ładnie to Rince ująłeś. Szkoda, że mnie brak takich słów. Tylko mieć podziw dla ciebie.
Odpowiedz
To widocznie ja jestem idiotą skoro nie zauważyłem tego że każdego chca zabić kto sie nie dopisuje. Albo czytać postów nie potrafie :mrgreen: Akcja niech się toczy dalej, ten kto chce zginąc to zginie reszte zostawcie :] (Jakiś duży spisek ;o)

Odpowiedz
A właśnie, czy zabijanie postaci tak wam się podoba? Jak zabijecie wszystkich to nikt nie będzie się dopisywał i drużyny nie będzie. A z drugiej strony, kto sobie wymyślił zabicie Atis? Nie żebym lubiła tą postać, ale czy nie lepiej było zapytać autora tej postaci o to czy można ją zabić? Zawsze się siebie pytamy o takie rzeczy, a pewna dwójka wyskakuje od tak sobie z tym.
Odpowiedz
Khem khem... Szkoda, że wpis z shoutboxa się stracił... Nie będę cytował, ale sama napisałaś, że masz dość NNSO i ODCHODZISZ, kończysz odpisywanie. Więc się trochę tobie dziwię...

Cytat

Vamp, to, że sie nie dopisuję to nie znaczy, że mi nie zależy. To samo do Fink'a, nie zrezygnowałam


Szkoda, bo tak napisałaś... Zrezygnowałaś, i może o tym powiedzieć spora grupka. No, chyba że mam rozdwojenie jaźni i mi się to ubzdurało...
A "pewna dwójka" wyskoczyła z tym ot, tak, bo od dawien dawna nikt nie odpisał. I musieliśmy zmieść tonę kurzu z NNSO... A jak nie chcesz, żeby twoja postać zginęła na dobre - wymyśl coś. Możesz zrobić wszystko - doprawić wspomnienia, historię i cokolwiek komukolwiek. NNSO ma nieskończone możliwości - i chyba to jest w niej najlepsze.

Żaden wpis się nie stracił . Wypraszam sobie. Jest to wpis nr. 439. Dziękuje.
Odpowiedz
W sumie Fink muszę przyznać, że wpis mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że chcesz uśmiercić Atis. Co prawda padło takie stwierdzenie lecz dla mnie miało taką wagę jak uśmiercanie Rice'a, Ai czy Nazina...Nie za bardzo popieram to co zrobiłeś. Co jak co ale Adam to inan sprawa. Typ odszedł z forum, brak o nim wieści i w ogóle, nikt by jakoś wielce za nim nie płakał i co najważniejsze, nie było jego sprzeciwu bo go nie ma. Z Atis (tak jak zresztą z każdym z piszących na NNSO lub przynajmniej będacych na GE) jest inaczej. Rzeczywiście napisała, że odchodzi (4 strona dyskusji) co każdy mógł potraktować tylko w jeden sposób-brak jej wpisów na NNSO. Jednkaże to nie daje nam przywileju zabijania tak postaci gdyż po prostu Atis jest TU a to powinno wiele zmieniać i w takim wypadku uważam, że trzeba się osoby zabijanej spytać o pozwolenie w tej dziedzinie...Oczywiście co się stąło to sie nie odstanie i Atis musi ruszyć tyłeczek aby coś zrobić ze swoją postacią bo w NNSO jak to rzekł Finki" NNSO ma nieskończone możliwości" i wszystkimi stopami/rękoma/odnużami/skrzydłami/płetwami/ogonami się pod tym stwierdzeniem podpisuję.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Więc nie pozostaje mi nic innego, jak przeprosić Atis za naruszenie praw autorskich i zabicie jej postaci [chociaż i tak nic nie pisała od pewnego czasu], niemniej jeśli nadal chce ją prowadzić - to co stoi na przeszkodzie? W NNSO wszystko może się zdarzyć.
Atis, rada dla ciebie - śpiesz się... Bądź co bądź, ale twoja postać nie powstanie z grobu za 3 miesiącach bez szwanku [no, ale wszystko jest możliwe]. Czekamy na twój wpis.
Odpowiedz
khem..... Weźcie bądźcie tak mili i walnijcie wpis że szedliście sobie przez las i nagle ni z tego ni z owego zaatakowały was szyszeczniaki pospolite i mnie zjadły

Odpowiedz
Sam to zrób. W końcu to TWOJA postac... :]
Odpowiedz
Wiesz Fink, ja błąd popełniłam, i potrafię się do tego przyznać. Nie wiem jak ty.

Dla sprostowania. Joan nadal czyta NNSO, bo jak już zaczęla z tą beznadziejną chałą, to nie może z nią skończyć...po prostu to weszło w krew.....co nie znaczy, że znów będą moje regularne wpisy.

Aha, niech Atis zdycha i tak jej nigdy nie lubiłam...
Odpowiedz
Cholera prosze was o to Fink bo ja nie jestem na czasie. Mam troche wpisów do nadrobienia a nie chce mi się czytać teraz tego. Dlatego prosze was o to ładnie

Odpowiedz
Fink - Zrezygnować, a poprosić o usmiercenie postaci to chyba dwie różne rzeczy. Red odszedl z forum i jego postać stala się właściwie bezbarwna i dlatego został deadnięty. Ale pewne osoby zrezygnowały i nadal są na forum. To nie znaczy, że nagle wysyłamy je do Oświęcimia i już nie wracają. To było zagranie nie fair. NNSO pozwala się wykazać i można tam kontrolować wiele postaci. Można odgrywać w nich uczucia, zachowania itp. Ale są pewne rzeczy intymne, że tak powiem, które może tylko właściciel modyfikować/używać. Jedną z takich rzeczy jest wlaśnie uśmiercenie postaci.

ps.

Cytat

O właśnie! Gatunkizm się szerzy. Starszy lud jest poniżany przez jakieś ułomki. Miło, że to Rincewindzie zauważyłeś


Wypraszam sobie. Nie jestem grupą A tak poza tym to argumenty mi się skończyły do kontynuowania dyskusji ;p Na zakonczenie powiem, że lubie półelfy (jak to było? przeciął się na pół w tartaku? ) z niewiadomego mi powodu ;]

Med, ja to inaczej zrozumiałem. Skojarz hasło 'starszy lud'. Ciekaw jestem czy właśnie o to Ekhowi chodziło...

EDIT

Cytat

Aha, niech Atis zdycha i tak jej nigdy nie lubiłam...


Ekhm.... ;p ;p ;p ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja nic nie mówię, ale popatrzcie parę postów wyżej... -_-'
Odpowiedz
To po co piszesz tego posta? Nie widzę logiki.....>>'

Wiecie co, rozważałam to wyjście nad drugim NNSO. Wydaje mi się to ciekawym pomysłem. Myślałam też nad jakąś bardziej konkretną nazwą w związku ze zmianą 'pobytu' naszej opowiastki. Możnabym przenieść wszystkie postacie od nowa i rozpocząć przygody od nowa, bez powikłań itp. a ludzie, którzy chcieliby coś zmienić w swoich obecnych postaciach, bądź wogóle je 'wymienić' nie musieliby się zbytnio męczyć z zabiciem później czekaniem na dobry moment, żeby pojawiła się nowa postać....to są moje argumenty. Rozważcie dokłanie. Może wyjdzie to na dobre...
Odpowiedz
Można dodać ankietę, choć na razie mimo wszystko jestem przeciw.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...