[IWD1] Multiplayer

No właśnie. Razem z szanownym panem Frodro zamierzamy przejść Icewind dale 1... Tylko, że jest drobniutki problem, że może być odrobinkę za ciężko... Czy byłby ktoś chętny do zagrania z nami w tą grę? Kiedy i jakimi postaciami będziemy grać jest jeszcze do ustalenia... To jak są chętni?
Ew. jeśli nie ma chętnych to bylibyśmy wdzięczni za małe porady jakie klasy najlepiej wybrać do rozgrywki w 2 osoby.


PS Jeśli uda nam się dojść do kupy i przejść IW 1to się bierzemy także za IW 2, a następnie za serię BG... Ale to tylko na razie plany.
Odpowiedz
Khmm... może bym się skusiła... jakoś nigdy nie miałam motywacji by się zabrać za to i przejść : )
Odpowiedz
To w końcu chcesz grać z nami czy nie? I kim byś najlepiej chciała grać? I jak masz gadu gadu to podaj będzie łatwiej się komunikować ; ) Ktoś jeszcze?
Odpowiedz
Odświerzam temat Chetnie zagram tez przez interneta tylko ze nie mam fb, ale moglibysmy gadac przez komunikator np teamsspeak 3 Mysle ze nie ma nic lepszego niz gadacuie przez micro a nie meczenie sie z pisaniem ;]
Odpowiedz
siemak ja z miłą chęcią mogę zagrać w ID 1 jak i w 2 wię tu zostawiam skype mroczad3 i pisać czekam
Odpowiedz
← Icewind Dale

Multiplayer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...