Prince Of Persia 3

Co wy widzicie w WW ? Dla mnie ta gra jest gorsza od SoT WW utraciła swój bajkowy klimat Gra ni stąd niz z owąd stała się mroczna, zaczęły się lać hektolitry krwi, a kończyny latał wokoło. Do tego ta rockowa muzyka i książe mówiący : "Ty suko !" . Nie, nie panowie (i panie) tak sobie nie wyobrażałem kolejnego księcia, gra utraciła swój bajkowy klimat Do tego stanowczo za dużo walk.... A z resztą, każdy lubi to co lubi

Cytat

Seria Prince of Persia to jeden z nielicznych dowodów na to, że można udanie wskrzesić hit z zamierzchłych czasów. Czy teraz posłuży jako jeden z nielicznych dowodów na to, że można przygotować udaną filmową adaptację gry komputerowej? Być może - wynika ze słów producenta Jerry'ego Bruckheimera.

Bruckheimer, producent kinowych hitów takich jak Piraci z Karaibów czy Skarb Narodów, przyznał ostatnio, że jego firma poważnie rozważa ekranizację przygód księcia Persji. Mówiąc o jej planach na najbliższą przyszłość wymienił film pt. Deja Vu z Denzelem Washingtonem, po czym wspomniał właśnie o możliwości przeniesienia na kinowy ekran gry Prince of Persia.

Udział producenta, na którego koncie znajdują się już tak uznane rozrywkowe pozycje, dawałby nadzieje na to, że Prince of Persia w wersji kinowej okaże się równie dobry jak na ekranach telewizorów czy monitorów. No i przy okazji cieszy, że growymi produkcjami zaczynają się interesować poważni producenci. Dzięki ich zaangażowaniu może być tylko lepiej.


A co sądzicie o tym ? Ja osobiście mam złe przeczucia, bo ekranizacje gier to jedna wielka chała Aczkolwiek Piratów z Karaibów przyjemnie mi sie oglądało. Może wreście ten głupi stereotyp, który wymieniłem w poprzednim zdaniu się zmieni Kto wie ?
Odpowiedz
W sumie to dobrze opwiedziałeś. Nie ma co dyskutować. Jednym podoba się to innym tamto. Dla mnie np. WW jest po prostu inne i bardziej mi się podoba niż SoT. Co nie znaczy, że uważam, że SoT jest zły. Po prostu i n n y. A muzyka z WW jak dla mnie jest jedną z najlepszych jakie do tej opry słyszałem. I ten mrrroczny klimacik...
Odpowiedz
Grałem tylko w PoP Piaski Czasu, oraz te 2wa, 1sze z dawnych lat. Gierka mnie wciągnęła, sporo w niej akcji Kiedyś pewnie chętnie zagram w następne części jak będę miał możliwość
Odpowiedz
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to Ubisoft wypuścił do pobrania darmową wersję PoP:SoT.

Klik

Jaki jest haczyk? Gra jest w wersji adware (występują reklamy). Nie wiem jak to wygląda, bo jeszcze nie ściągałem. Może jest ktoś, kto podzieliłby się z nami wrażeniami - reklamy przeszkadzają? No i oczywiście gra jest w wersji ang.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja przeszedłem Prince of Persia Warrior Within i nie udało mi się zebrać wszystkich ulepszaczy życia dlatego musiałem na końcu zabić Kaline Gra fajna czasami tylko za trudna.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Prince Of Persia 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...