Jestem Cyps Albo Zyps.......

;o co prawda widziałem nazwisko Zkrzaków, Ocipko itp ale to mnie rozwaliło ;o To ja nie chce wiedzieć jak forumowicze mają na nazwisko xD

Odpowiedz
Ja nie rozumiem, jak można mieć takiej nazoesko jak Cipa czy Sraczka...Przecież to powinno się odrazu zmienić...Makabra... Ja na szczęscie mam normalne...ale też z pisownią sa problemy;] Uratowalo mnie od mandatu raz...naziwsko źle pałki napisały;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
:lol: Najlepszy jest Adam Cipa i Krzysztof Kochanka.

A Wy jakie najdziwniejsze nazwisko widzieliście/słyszeliśćie? Ja: Anna Parzymięcho ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kiedyś słuchałem radia i mówili "(...)Wojcech Chuj" Albo Ocipko. Pamiętam jeszcze jak w gazecie można było zobaczyć napis "Sprawa Ocipki" xD

Odpowiedz
Najlepsza z tej listy jest Maja Pszczółka Z kabaretu Moralnego Niepokoju pan Ocipkazgryzodup.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
ja tez mam bardzo zakrecone nazwisko, ale jezyku Greckim jest ono tak popularne jak u nas Kowalski czy Nowak,
a z smiesznych nazwisk moj ojciec zna kobiete ktora sie nazywa: Kunegunda Sałata
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehehe... ja znam kolesia który się nazywa Andrzej Fiut :]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja znam babke co ma na nzwisko Kuta (Ewelina Kuta) no i kilak razy nauczyciel przekrcył i mówił Kutas ;] Ablo jak w filmie Chłopaki Nie PŁaczą: psikuta(s) ;] Moj kolega z kalsy ma na naziwsko Czarny ale to nic smiesznego poza fkatem ze jest biały jak karka papieru;] taki kontrast.
Odpowiedz

Użytkownik olo dnia Oct 20 2005, 09:08 PM napisał

a z smiesznych nazwisk moj ojciec zna kobiete ktora sie nazywa: Kunegunda Sałata

[post="37101"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nauczycielka, która kiedyś uczyła mojego brata, nazywa się Kapusta
A w telewizji raz widziałem Agnieszkę Sut
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ba, u mnie w klasie to była niezła parada nazwisk
Anioł (a diabeł wcielony), Arek (niby niesmieszne, ale na imię Radek. A więc Radek Arek xD), Białas, Czarnuch ( xP ), Heft (OMG...), Hoffmann (prawie jak reżyser), Nieborak. Aż sięboję, co będzie w nowej klasie ;p
Odpowiedz
A ja w gazecie w dziale noworodków było dziecko o tym samym nazwisku (widać jest popularne). Pomyślcie sobie jakie ten dzieciak będzie miał za kilka lat życie w szkole. Przecież zjedzą go tam.
Odpowiedz
W wikipedii można wpisywać różne "dziwne" wyrazy, wtedy z reguły wyskakują osoby z takimi nazwiskami i przekierowania na strony o niewulgarnych tytułach (np. jak wpisałem "Fiut" to były trzy osoby z takim nazwiskiem [m. in. ww. Aleksander] i przekierowanie na stronę o prąciu ).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Cytat

W wikipedii można wpisywać różne "dziwne" wyrazy, wtedy z reguły wyskakują osoby z takimi nazwiskami i przekierowania na strony o niewulgarnych tytułach wink.gif (np. jak wpisałem "Fiut" to były trzy osoby z takim nazwiskiem [m. in. ww. Aleksander] i przekierowanie na stronę o prąciu tongue.gif ).


Aż boje się zapytać po co ty wpisujesz takie rzeczy w Wikipedii
Odpowiedz
Żeby zobaczyć, kto ma tak na nazwisko, a myślałeś że po co?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Jakoś mnie to aż tak bardzo nie interesuje, takich ludzi jest dużo.
Odpowiedz
Aha, Tokar, stwierdziłem, że pewnie jeszcze pamiętasz naszą dyskusję o Postalu 2, i dlatego chcę cię zapewnić, że, niezależnie od tego, co ty o tym myślisz, nie jestem zboczonym sadystą ani sadystycznym zboczeńcem, chociaż faktem jest, że lubię grać w Postala 2 i czasem wpisuję różne dziwne rzeczy w Wikipedii. Jestem zupełnie normalny, może mam jakieś niewielkie zboczenia, ale możesz być pewien, że jeśli spotkałbym cię na ulicy, to na pewno nie oderżnął bym ci głowy łopatą i nie zgwałcił twoich zwłok, a tym bardziej nie zrobię tego przez internet, używając do tego Game exe. Ktoś w temacie o Postalu napisał "Easy Tokar, takie czasy". No więc easy, Tokar.

Dziękuję za uwagę. Piszę to na forum publicznym, może ktoś pomyśli, że jestem człowiekiem z kompleksami, ale nim na pewno nie jestem, o to też się nie musicie obawiać.

Ok, no to wpiszę teraz jakiegoś ch*ja w Wiki i odpalam Postala. (Zrozumiałeś aluzję Tokar, no nie? )
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
O ile się nie mylę jednym z producentów LOST'a jest Leonard Dick


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ha! Co tam nazwisko... Dick jest takie imię!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Jestem Cyps Albo Zyps....... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...