Gra o Tron

Nadganiam teraz piąty sezon (pierwszy obejrzałem pobieżnie, drugi rewelacja, trzeci śledziłem na fali popularności, choć mnie nudził, czwarty z kolei nie dokończyłem, utknąłem gdzieś połowie, a potem tylko spojrzałem na co ciekawsze momenty - to się nazywa oglądanie serialu xD) i mam jedno pytanie związane z drugim odcinkiem:

SPOILER
Jaki był sens początkowego niewpuszczania Aryii Stark do tego budynku z czarno-białymi drzwiami? Bo zazwyczaj ma to jakiś sens w stylu: bohater musi dojść do pewnego wniosku, udowodnić swoją wartość, cierpliwość, a ona sobie posiedziała w deszczu, upolowała gołębia na ulicy, prawie zmierzyła się z jakimiś wypierdkami i już Coś przeoczyłem?
Odpowiedz
Jak dla mnie - żadnego sensu w tym nie ma. Za grosz nawet
Odpowiedz
Koniec sezonu!! Rok czekania!
Odpowiedz
Próbuję teraz przeżyć bez spoilerów... Przede mną jeszcze trzy ostatnie odcinki sezonu, a na fb już jakieś artykuły, gdzie same grafiki przy poście już spoilerują. Noż... w mordę jeża
Odpowiedz
To tak bez spoilerów ogólnie - finał w końcu oferował szybszą akcję, chociaż cały sezon (znów) jest statyczny, zaś niektóre sceny (ta z Cersei) ciągną się w nieskończoność. Oglądam z przyzwyczajenia, jednak od dłuższego czasu GoT ogólnie mnie męczy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Podpisuję się pod Cou. W zupełności.

Niemniej, obejrzałam, jakoś nieszczególnie ruszona tym, że to finał. "Czo ja właśnie obejrzałem?" - cóż, mieszanie wszystkiego to coś, do czego twórcy serialu przyzwyczajają od dawna, więc uznałam, że co najwyżej brew uniosę i nie będę gromów zsyłać, bo to już mija się z celem

Niemniej jedno mi się podoba: zakończenie serialu identyczne z książkową. Wprawdzie od cholery wątków pominiętych (co boli), jeszcze więcej wypaczonych (boli bardziej), ale to akurat im się udało.

No, to teraz zostaje już czyste spojlerowanie książki
Odpowiedz
Właśnie tego się boję Noire, mam skrytą nadzieje, że Martin wyda książkę przed wypuszczeniem kolejnego sezonu.
Odpowiedz
Skoro książka ma być w przyszłym roku, a Martin zajmuje się innymi rzeczami, to wątpię A nawet jeśli, to chwila się zejdzie z tłumaczeniem. No chyba że Zysk ma jakiegoś zajebiście szybkiego tłumacza albo Martin wysyła im książkę do tłumaczenia we fragmentach, na bieżąco z postępem pisania

Moja opinia wkrótce, na ten moment się z Wami nie zgadzam. Sezon świetny, jeden z najlepszych, dużo polityki, czasem coś nie wyjdzie (fortel Cersei - błagam, Tyrellowie powinni się kapnąć, o co chodzi), ale ogólnie trzyma poziom. Tyle że ja książek nie czytałem (zaledwie pierwszy tom), więc może dlatego
Odpowiedz
Będzie też Max von Snydow, wow

[Dodano po 2 miesiącach]

Wiemy, co z Jonem Snowem!

SPOILER
Prawdopodobnie Jon Snow będzie martwy - zgodnie z zapewnieniami twórców serialu. Ale Melisandre go wskrzesi, tylko że bohater zmieni swoje nazwisko - od tej pory będzie Jonem Starkiem. Więc tak: Jon Snow nie żyje, ale na jego miejsce wejdzie Jon Stark Dla mnie świetna informacja, może zacznie walczyć za swój ród.
Odpowiedz
Szybkie pytanie. Co sądzicie o nowym sezonie? Czy tylko mi się zdaje, że oddanie większej władzy scenarzystom i swobodne podejście do niektórych postaci sprawiło, że urok całej serii niemal zanikł?
Odpowiedz
BOOM! BOOM! TAK.

Wstałem o 3 i oglądałem, teraz mogę denerwować ludzi w pracy co tego nie zrobili.

Lady Mormont powinna zostać, królową Północy.
Odpowiedz
Dokładnie!

Widziałam taki fajny obrazek, ci co nie oglądali to i tak nie wiedzą, więc: "teraz już wiemy, dlaczego miasto nazywa się King's Landing"

Hint poniżej:
SPOILER

Tommen xD
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Gra o Tron - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...