[Sword Coast Legends] Sword Coast Legends we wrześniu


Znamy już datę gry "Sword Coast Legends". Produkcja nadzorowana przez reżysera "Dragon Age: Początek", Dana Tudge'a, ukaże się 8 września 2015 roku na PC oraz w późniejszym terminie tego roku na PlayStation 4 i Xbox One. Jak główną atrakcję tytułu, twórcy zapowiadają tryb wieloosobowy, w którym maksymalnie czteroosobowa drużyna będzie mogła wziąć udział w przygodzie zarządzanej w czasie rzeczywistym przez Mistrza Gry.

sword coast legends class="lbox">sword coast legends

Owi Mistrzowie Gry otrzymają specjalne narzędzia, za pomocą których będą mogli w znacznym stopniu wpływać na rozgrywkę – czy to utrudniając, czy też ułatwiając zabawę śmiałkom, którzy biorą w niej udział.

Gra zaoferuje również kampanię fabularną dla jednego gracza.

Odpowiedz
To naprawdę super rok dla fanów cRPG. Mamy już Pillarsy, Wiedźmina, a za parę miesięcy Sword Coast, Tormenta i Fallouta. Jak dobrze pójdzie, to może do tego dojdzie i nowy Deus Ex. Patrząc szerzej, z rokiem 2014, to wspaniała dwulatka.
Odpowiedz

Cytat

Jak główną atrakcję tytułu, twórcy zapowiadają tryb wieloosobowy


Serio !? Spodziewałem się wciągającej fabuły, wspaniałych towarzyszy, rozwoju postaci pełnego tabelek i atutów, a głównym plusem ma być multi...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia wtorek, 9 czerwca 2015, 15:06 napisał

Serio !? Spodziewałem się wciągającej fabuły, wspaniałych towarzyszy, rozwoju postaci pełnego tabelek i atutów, a głównym plusem ma być multi...

No też na to liczyłem
A wiemy jak wyglądał singiel NWN 1, gdy tylko skupiał się na multi.



Dodatkowo ma być strasznie mało ras, i klas :<
Odpowiedz

Cytat

A wiemy jak wyglądał singiel NWN 1, gdy tylko skupiał się na multi.


Kicha, nuda i zasada czwórki( cztery akty, w każdym cztery podziemia po cztery poziomy zawsze)
Odpowiedz
"PlayStation 4 i Xbox One"

Z czystym sumieniem można na tej grze postawić krzyżyk. Od początku przeczuwałem, że coś tu nie gra.
Odpowiedz
Tak btw. Neverwinter 1

5:37 Do akcji wraca ulubione zaklęcie wszystkich czarodziei z jedynki

"Promień lodu" zgodnie z zasadami nowej edycji będzie możliwy do spamowania w nieskończoność
Ach... przypomina mi się pewne berło.

Brakuje mi komponentu werbalnego zaklęć... Bez "Ibu solero sałatka" lub "Renee w okręgu" żadna gra oparta na DnD nie może być fajna
Odpowiedz
Nie no to, że ma być na konsolę nie eliminuje gry jako dobrego rpg, spójrz na ten przykład na DragonAge, którego osobiście przyjemniej przychodziło się z użyciem pada niż myszki.

Od pierwszego zwiastunu twórcy podkreślali wyjątkowy nacisk na współpracę graczy właśnie w trybie multiplayera. Tryb single służył raczej prezentacji mecuaniki.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 9 czerwca 2015, 20:26 napisał

Nie no to, że ma być na konsolę nie eliminuje gry jako dobrego rpg, spójrz na ten przykład na DragonAge, którego osobiście przyjemniej przychodziło się z użyciem pada niż myszki.

Od pierwszego zwiastunu twórcy podkreślali wyjątkowy nacisk na współpracę graczy właśnie w trybie multiplayera. Tryb single służył raczej prezentacji mecuaniki.

Gorszego crpg niz DA nie ma, wiec to byl kiepski przyklad
Odpowiedz
A grałeś w niego na PS3? Gdzie wszystko było bardzo dobrze przemyślane i rozplanowane z dobrą dokładnością niżeliby w wersji PC, do tego nie występowały bugi, czasem co prawda długo wczytywała się gra ale to nie jest problem ja gra się na dużym ekranie.
Odpowiedz
← Nowości

[Sword Coast Legends] Sword Coast Legends we wrześniu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...