Admin&Mod Log

Z newsa Pillars of Eternity - nowy gameplay i film dokumentalny skasowałam post Thorota. Duplikat.
Odpowiedz
Przeniosłem post Vena z tematu "Kto ma? Pierwsze wrażenia" do "Wasze postacie" na forum "Pillars of Eternity". Jest specjalny temat o rozmowie i chwaleniu się swoimi bohaterami

[Dodano po 4 dniach]

Wydzieliłem post Trzeciego Kura i mój z tematu "Kto ma? Pierwsze wrażenia" na forum Pillars of Eternity. Problem szczegółowy i nie taki rzadki, więc warto, aby nie zginął on w ogólnym temacie.

[Dodano po dobie]

Połączyłem dwa tematy o Bezkresnych Ścieżkach Od Nuy na forum Pillars of Eternity. Nie ma sensu się rozdrabniać i najlepiej trzymać całą wiedzę o tych podziemiach w jednym miejscu

[Dodano po 16 godzinach]

Wydzieliłem wpisy o Cullenie z tematu "Dragon Age 2 - wrażenia" i stworzyłem z tego nowy temat na ogólnym forum Dragon Age.

[Dodano po 4 godzinach]

Dokładnie to samo uczyniłem z postami o długości rozgrywki w "Rozważanie o towarzyszach oraz rekrutacji awanturników" na forum "Pillars of Eternity"
Odpowiedz
Kasacja postu Mikaela z newsa Spotkania autorskie z Głuchowskim, Kozak i Szmidtem. Duplikat.

[Dodano po 7 dniach]

Kasacja tematu "Usunięcie tematu" z działu Skyrim.
Odpowiedz
Kasacja wypowiedzi użytkownika addseo1118 z tematu o BSG Online. Jedno słowo, do tego zupełnie niczego nie wnosiło do dyskusji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta gościnnego użytkownika Gość_hujCiwdupe* z tematu Najbardziej opłacalne questy w dziale Oblivion. Nic nie wnosi do dyskusji.
Odpowiedz
Wszystkie posty z tematu Ksin. Początek poleciały. Każdy kolejny spam, jaki się tam pojawi, nie dotyczący bezpośrednio książki / recenzji, będzie ode mnie nagradzany procentami. Natomiast dalsze pyskówki pana Przewodasa skończą się dla niego banem na IP.

[Dodano po 6 minutach]

I kolejny post pana P poleciał. Widzę, że zapowiada się dłuższa zabawa


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Połączyłam temat użytkownika wilcczewskis o wdzięcznej nazwie dowcipy-nowe z już istniejącym tematem - Kawały

[Dodano po 2 godzinach]

Przeniosłam post użytkownika szlapczyq z tematu Piłka Siatkowa - ogólnie do Kawały.
Odpowiedz
Chyba Ci nie przeniosło, tzn. ja nadal widzę ten post w Piłce Siatkowej ;p
Odpowiedz
Ja widzę tylko nowy post nowego użytkownika, który też pomylił temat o siatkówce z tematem o kawałach. Niezły zbieg okoliczności
Odpowiedz
Zatem ponownie przeniosłam, choć tym razem post innego użytkownika - kamillec41 - z tematu Piłka Siatkowa - ogólnie do Kawały. Dziś jakiś międzynarodowy dzień dowcipów czy co?

[Dodano po 17 godzinach]

Przeniosłam post użytkownika taddecki54 z tematu Piłka Siatkowa - ogólnie do Kawały. Do trzech razy sztuka czy zabawa wciąż będzie trwać...?
Odpowiedz
Dla zasady usunęłam kolejny post Gościa_Przewodasa spod recenzji Ksin. Początek. Według naszych zasad trolli nie karmimy.
Odpowiedz
Walki z dowcipami ciąg dalszy. Przeniosłam post użytkownika mikusek29 z tematu Piłka Siatkowa - ogólnie do Kawały. Siatkówka humorystycznym magnesem czy ki diabeł?

[Dodano po 3 dniach]

Usunęłam post użytkownika kamillec41 z tematu Kto gra w Guild Wars 2?. Post nie na temat.
Odpowiedz
Skasowałam post użytkownika boreomi i tematu Podziel się szczęściem. Doceniamy szczęście po Viagrze, ale prosimy o mniej reklamopodobne posty.
Odpowiedz
Usunęłam post użytkownika juulliusz z tematu Mały kącik ciastkarski. Post nie na temat.
Odpowiedz
Z tematu Premiera dwóch dodatków do Neverwinter Nights 2! usunąłem post 'użytkownika' twojtyp. Oczywisty spam kulą w płot.
Odpowiedz
Uroczy temat chce dołonczyc na server z identyczną treścią poszedł w próżnię. Za następny raz autor zaliczy wyskokową imprezę z procentami


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Użytkownik Korux otrzymuje 1 punkt ostrzeżenia za spam w złych forach i głupawe nazwy tematów. Jego wątek Hejo poleciał w niebyt. Przypominam, że od pytań odnośnie działania i funkcji forum jest specjalne subforum dostępne TUTAJ.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu Tom Raider (pisownia oryginalna) i +30% dla użytkownika Korux. Jak widać z powyższego postu Couruna - użytkownik ten wcale nie zrozumiał swoich błędów i z uporem maniaka zakłada idiotyczne tematy do tego w najgorszej możliwej lokalizacji. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo skończy się twoja przygoda z naszym forum.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem Hand-Ball-Game.pl - Piłka Ręczna online. Bezwstydna reklama serwera, a LUKASZ MR7 dostaje punkt.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...