[GIII] Miecz Mistrzowski

Projekt wiem gdzie jest i wiem gdzie jest jedna katane

w mora sul znajdziesz swojego kolege z poprzednich czesci niepamietam jak sie nazywal i on ja wlasnie ma aby ja zdobyc musicie zostac mistrzem areny alezaciagnac go w jakies miejsce i z palki:D

Zas projekt znajdziecie w ben sali u kowala sell go za 20k
Odpowiedz
Ja znalazłem jedną katane w skrzyni (trzeba ich otworzyć określoną ilość nie ważne gdzie tylko ile, np. to 26-szusta otwarta skrzynia i katana tam jest)
Drugiej nie mogłem znaleść, ale gdy doszłem do mora sul i wygrałem na arenie z Angarem to wygrałem kziężycoe ostrze oraz po rozmowie z pokonanym Angarem dostałem od niego drugą w gothicu katane (tak poprostu).Radze spróbować!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 14:25 napisał

Wybacz... Tak leży w skrzynce pod cape dun i w klastorze w Nordmarze.... Dokładnie w jaskini pod Cape Dun
gdy zejdziesz na plaże będziesz musiał iść przy scianie Klifu... przy jaskini stoi parę topielców(raczej kiepscy przeciwnicy) wchodzisz do jaskini a tam tak z 5 ogrów siedzi.... idziesz dalej spotykasz parę pełzaczy schodzisz na sam dół i spotykasz chyba 2 lub 3 Smoki.... w jaskini jest wiele skrzyń otwórz wszystkie a napewno znajdziesz.... w Klastorze to po prostu jest w skrzyni....
Odpowiedz
ja wiem gdzie jest przepis na mistrzowski miecz w miesicie gdzie jest znak kowadła tam kowal asasyn kowal ma na sprzedarz
Odpowiedz
Chodzi ci o Klan Młota? Nie ma tam żadnego asasyna?
Odpowiedz
ja jedna katane znalazlem przed grobowcem horan-ho, szkielet trzymal ja w dloni a druga znalazlem w obozie orkow znajdujacym sie w bardzo wyjatkowym miejscu a mianowicie wychodzac polnocnym wyjsciem z buaresz czy bakaresz caly czas sciezka az dojdzie sie do armii topielcow, nastepnie wzdóz wybrzerza w prawo az dojdzie sie do jaskini, oboz jest kawalek dalej. oprocz tego poplynalem z tamtad do 2 wysp. na jednej znalazlem zwloki powieszonego rybaka, troche wódy, przepis na gorzalke i paczke maryski a na drugiej zajebalem kaplana ozywiencow czy cos tak i w skrzyni byl nowka niesmigany miecz paladyna bogoslawiony amen probowalem znalesc katany jeszcze w cape dan i w klasztorze ale mi sie nie udalo:(

Super ziomu odpowiedzi udzielac bedziemy tylko w jezyku polzkim, gdy sie kos nim posluguje:

a) poprawnie
b) bez wulgaryzmow
c) bez blenduf, czynionych nawet mimo braku polskich znakuff
Odpowiedz
A ja tak sobie gram, gram, szukam... I nagle znalazłem katanę niedaleko grobowca Horan-Ho. Po prawej stronie patrząc od wyjścia. (Jeśli nie wiesz, gdzie to, poszukaj zadań z Magami Wody.)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ktos dnia sobota, 12 stycznia 2013, 23:24 napisał

za 20.000 ale katan nie zdobylem.. nie chce mi sie łazic tak daleko

Ja kupiłem za 10k
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.
Odpowiedz
Gość_David* przeczytałem Twój post kilka lat później i po kilkugodzinnym przeszukiwaniu Internetu w poszukiwaniu tej drugiej katany mogę powiedzieć z ręką na sercu, że odwaliłeś kawał dobrej roboty pozdrawiam
Odpowiedz
Ej ludzie nie wierzę. Tyle lat gothica i nadal nikt nie napisał że jedna katana jest w szkrzyni, można sobie sprawdzić w której, a drugą katanę podnosi się po kimś na arenie. Wydaje mi się że angar puszcza katanę ale pewności nie mam. Trzeba kogoś pobić.
Odpowiedz
Jedna Katana leży niedaleko grobowca Haran Ho, a drugą znalazłem w ciężkiej skrzyni
Odpowiedz
← Gothic

Miecz Mistrzowski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...