Co jeszcze?

Warhammer i cyberpunk. pomoge kazdemu ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Cp 2020 -np "Mroczna wizja przyszlosci... Co zrobisz by przezyc ?"
Warhi - np "Chaos rozszerza swe granice... Smialkowie staja do walki - badz jednym z nich!"
Wiem ze są beznadziejne, ale to pierwsze co wpadło mi do głowy; ]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Wampir: Maskarada - "Czy Spokrewnieni naprawdę opanowali świat :?: Jak bys sobie poradził w roli wampira :?: Zagraj a będziesz wiedział."

Jakby ktos miał lepszy opis to proszę zmienić. Ja jestem w wymyslaniu takich rzeczy bardzo kiepski.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Znalazłem jakiś system RPG. To juz 2 edycja. Jest to system o Wiedźminie (chyba). Wchodźcie i oglądajcie.
http://www.wiedzmin.rpg.pl

ps.Nazina jak będzie fajne to też można umieścić to. Ale też trzeba się z tym zapoznać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja bym chcial ZC, KC i W:tO, no i oczywiscie piekny i najwspanialszy system Tabela:)
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Neuroshima: Moloch zagraża... Zrób cokolwiek, aby przeżyć
Odpowiedz
Nazin, daj oddzielna kategorie Warhammer a nie jakos inne rpg'i < . W warhameerze jestem bogiem

Użytkownik huberthc dnia Oct 28 2004, 01:17 PM napisał

Warhammer i cyberpunk. pomoge kazdemu ;]

[post="5855"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



JA TESH :!
Odpowiedz
Tematy będą jak będzie zainteresowanie. Jak zaprosisz kolegów to czemu nie
Odpowiedz
Młotek! Młotek! Młotek! Młotek rządzi! To jest naprawdę porządny system, w który mozna grać i grać...Także w razie co mogę cośtam w miarę możliwości pomóc.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz

Użytkownik darksamurai dnia Jan 5 2006, 09:21 AM napisał

Młotek! Młotek! Młotek! Młotek rządzi! To jest naprawdę porządny system, w który mozna grać i grać...Także w razie co mogę cośtam w miarę możliwości pomóc.

[post="39521"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NO TAK :! A NIE JAKIEŚ TAM D&D ODGAPIANE TO I TAKIE TAM NUDNE ...

JESTEM ZA ROBIENIEM SUBFORUM O WARHAMMERZE (RPG=>WARHAMMER) A NIE JAK TERAZ INNE RPG'i
Odpowiedz
Dragon Quest VIII- jRPG, zdziwilo mnie ze nie ma tu tematu o tym rpgu. Super gra na PS2, jak ktoś lubi troche sie wysilic nad walka to goraco polecam. Pod koniec gry sa walki ze smokami, trzeba pokonac 5 a to nie lada wyzwanie. Od czasu FFX i dark aeonow sie tak nie namenczylem z zadnym potworem.
Odpowiedz
Boże, człowieku, ty wiesz, gdzie się wypowiadasz? To jest temat o tradycyjnym RPG, takim z użyciem kostek, kart postaci, podręczników i dużej ilości papieru.

Dodajcie Warmłotka 40 kawałków: Mroczna Herezja, czy jak to tłumaczy się na polski. Opisik "Ten ork ma karabin, lepiej rozwal go laserem."
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Ogólnie

Co jeszcze? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...