Czeeść, pospamujmy

Coraz bardziej czuję potrzebę skombinowania Planescape:Tormenta. Szkoda, że nie znalazłem jakiś sklepów i allegrowate cośki zostają.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Mam wirtualną wersje bo płyta cd przegrała z moją przeprowadzką i pękła.
Odpowiedz
Jest wirtualna wersja polskojęzyczna?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie jest ona legalna jeśli dobrze myślę a w mowie Szekspira jest na gogu na 100 procent.

[Dodano po 4 dniach]

https://www.kickstarte...ature-universe

Jeszcze tutaj podrzucę o świetnej robocie jaką robią nasi rodacy w grach.
Odpowiedz
Nie lubię figurek, drogie i nie-na-moje-talenty.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz


[Dodano po 9 dniach]



Internet mnie czasami przerasta.
Odpowiedz
To uczucie, kiedy internet robi okrążenie.
Odpowiedz
Czy jest tu ktoś z Kępna (Wielkopolskie) lub okolic i chciałby mi udzielić wywiadu etnograficznego?
Odpowiedz

Cytat

No to... nie ma takich, żeby coś ten. Może tam gdzieś, jak z czymś coś związane, jakieś tam czy jakieś zawody, to może tam ktoś gdzieś, jak nie to wiadomo.
Absolutny hit merytorycznych wypowiedzi w transkrypcjach, które właśnie robię.
Odpowiedz
Kupiłam sobie zestaw przedsprzedażowy z Wiedźmina 3. Pierwszy raz się na coś takiego skusiłam. Szkoda tylko, że ta koszulka taka wielka!

No i jutro wybieram się na Targi Książki, i na wieczorne zwiedzanie Muzeów.

No i za dwa tygodnie zaczynam normalną pracę.

Piękna jest ta wiosna tego roku.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Zazdro milion. Ja się jeszcze nie zdecydowałam w ogóle na Wiedźmina. Nie mam czasu się nim nawet jarać. Póki co pochłania mnie opracowywanie materiałów z badań terenowych i nowe mieszkanie
Odpowiedz
A ja wybrałem telefon zamiast podzespołów do komputera. >.< Jestem gupi?
Odpowiedz
Tej ludziska, jestem mega fanem biegania i zastanawiam się czy nie zakupić sobie oto takie cacka: http://net-bee.pl/zef...band-w-jednym/

Jest tu może jeszcze jakiś pasjonat, taki jak ja? Może by się podzielił swoim zdaniem ze mną? Bo kurde mam dylemat, a wolałbym, żeby ktoś rozwiał moje wątpliwości. Może są jakieś alternatywy dla tego urządzenia?
Odpowiedz
Zacznij biegać bez elektrogówna ze zwykłą mp3 w prostym dresie a zyskasz więcej niż możesz myśleć. Dodam do jeszcze, że na forum bardzo źle widziane są takie "reklamy" sprzętu.
Odpowiedz
Halo!
Wiecie co wam powiem?
Wróciłem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...