Kroniki czarnego księżyca

Czy ktos grał? naprawdę fajna gierka .Jak dla mnie mistrzowska:)
Odpowiedz
Hmmm. Moze przybliżysz trochę tą grę. Fabuła jaki to rodzaj gier itp. Jak będzie ciekawa to będzie trzeba pograć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zacznijmy od tego ze jest to gra strategiczna ale bardziej chodzi w niej o kierowanie wojskami niż o rozbudowę .no wiec grę zaczynamy od wstępu .na poczatku jest tylko nasz bohater .Człowiek z ognistym mieczym .z czasem zdobywa on doswiadczenie i rosnie mu poziom .Pierwsze rundy pokonujemy samym bohaterem .Później dołącza sie armia malutka .Dalej spotykamy następnego bohatera który jest dowódcą wojsk barbarzyńskich .On sie tam do nas przyłącza w nagrodę za pomoc .Na koncu wstępu zdobyawmy zamek .i odtąd mozemy rozbudowywać budynki oraz kupować armie .Ale zanim do tego przejdziemy musimy wybrać jedego z włądców któremu będziey służyć
Poziom tródnosci początkujący - Światło (Specjalna jednosta hoplici i smoki)
P.T średni - Imperium ( Specjalne jednostki Lewiatanowie i smoki))
P.T wysoki - sprawiedliwość (S.J palladyni i aniołowie)
P.T weteran - tytułowy czarny ksieżyc (S.J Olbrzymy i nekromanci)
Prócz tego są armie z którymi współpracujemy i są to :elfy ,krasnoludy ,demony ,nieumarli
W grze występują postacie czarujące których czarów umczymy rozbudowywując budynki dzieki którymi mozemy je rekrutować .Z czasem jednostki dostaja poziomy ,dzieki czemu zwiekszaja sie ich liczba życia ,atak i takie drobnostki jak ruch po planszy itp.
Odpowiedz
Gamorin z twojego opisu wynka, że gra jest warta uwagi, ale niestety tak nie jest . Grafika odstrasza na dobre 100m . No tak pewnie zaraz powiecie, że grafika nie jest najważniejsza, ale to nawet nie ma takiej grafy jak Age of Wonders. Teraz już możecie sobie wyobrazić jaka lipa. A o fabule dużo nie mogę powiedzieć, bo za mało grałem. Gamorin jak podoba Ci się ten typ gier to zagraj sobie w SpellForce. Dla mnie bomba !!!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie dziw sie że grafika odstrasza bo gra jest bodajze z 98 albo nawet 97 r .Ale ona jetpo prostu zarąbista .Nieźle rozbudowana itp. I masz racje muszę to powiedzieć "Grafika nie jest najważniejsza" a co do tego SpellForce to moze teraz ty byś cos powiedział bo guzik o niej wiem...
Odpowiedz
Kiedyś troszkę grałem w Kroniki Czarnego Księżyca...była bodajże w Clicku. Grafika mnie nie przeraziła, ale jakoś nie za bardzo mi się chciało w to grać...troszkę dziadowe. Jednostki tak wolno się poruszają...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Kroniki czarnego księżyca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...