[Opowiadania] Las jest moim tronem

Jest tu parę zgrzytów ale ogólnie fajnie. (nie wiedzieć czemu odnosi sie wrażenie, ze ten Norweg to ma pod swoja władzą kilkudziesięciu ludzi a tu nagle robi się tysiąc). Ale i tak podziwiam. Ja się od pół roku nie mogę zmoblilzować by dokończyć i zamieścić swoje.
Odpowiedz
Fajne, nie licząc błędów językowych i stylistycznych, to bardzo dobre. Niewielu osobom udaje się robić dobre, długie opisy. Jedyny "zgrzyt" jaki widzę to liczba wojowników - wioska z tysiącem żołnierzy. Może jeszcze trochę rozwinąć zakończenie. Ale gratulacje za całość.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Trzeba przyznać, że czytało mi się bardzo przyjemnie i szybko. Może za szybko ;p? Bo odniosłem takie wrażenie, że im bliżej bliżej byłeś końca, tym szybciej chciałeś skończyć. Ehh, głupio to zabrzmiało, ale wiesz o co mi chodzi. Kilka drobnych błedów czysto "pośpiechowych". Poza tym wszystko w porządeczku.

Ps. Też odnosicie wrażenie, że we wszystkich forumowych opowiadaniach początek jest najpiekniejszy... ? "Las rozciągał się aż po linię horyzontu. Wiatr łagodnie pieścił gałęzie drzew, które odpowiadały na to cichymi trzaskami i szelestem liścia..."

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Co do PS-a, to się zgadzam

Ale opowiadanie?... Faktycznie - jakbyś za wszelką cenę starał sie to skończyć. Ale ogólnie... Fajne, da sięzytać, a to jest najwazniejsze
Odpowiedz
Opowiadanie ciekawe. Może troszeczkę za krótkie, ale przyjemnie się czyta. Poza tym można poczytać o mitologii Norweskiej ;] Valhalla i te sprawy ;p I zgadzam sie z Danym - można by troszeczkę rozwinąć zakończenie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] Las jest moim tronem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...