Wyniki Konkursów Wiedzy!


Mnóstwo kategorii, zażarta konkurencja, trudne (i łatwiejsze czasem też) pytania oraz siedzenie do późna w nocy (i wstawanie wcześnie rano również), aby zdobyć następny punkt i zapisać swój nick w glorii zwycięzców. Tego wszystkiego Konkursom Wiedzy raczej nie zabrakło. Wreszcie przyszedł jednak czas rozliczenia i nagrodzenia Was odznaczeniami za walkę.

konkurs wiedzy

Słowem wyjaśnienia – za pierwsze miejsce, na które trzeba było być naprawdę czujnym, szybkim oraz mieć niemałą wiedzę (lub też umieć ją znajdować w Internetach), nagradzamy 3 pagonami. Drugie, oznaczające zazwyczaj częste towarzyszenie w rozgrywce zwycięzcy oraz nieustanne gonienie za nim, aby ten nie poczuł się zbyt bezpieczny, jest równoznaczne z dwoma. Podium zamyka trzecie miejsce, za które otrzymuje się 1 pagon.

Saga Baldur's Gate

konkurs wiedzy
  • 1. Niblla, 3 pagony
  • 2. Mortton, 2 pagony
  • 3. Charon, 1 pagon

Saga Dragon Age

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Daimonion, 2 pagony
  • 3. Mortton, 1 pagon

Saga Fallout

konkurs wiedzy
  • 1. Mikeal, 3 pagony
  • 2. Jezid, 2 pagony
  • 3. Sepulchure, 1 pagon

Saga Gothic

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Charon, 2 pagony
  • 3. dunio1, 1 pagon

Saga Harry Potter

konkurs wiedzy
  • 1. Amral, 3 pagony
  • 2. Charon, 2 pagony
  • 3. Hrywi, 1 pagon
  • 3. Tarina, 1 pagon
  • 3. Radi, 1 pagon

Saga Icewind Dale

konkurs wiedzy
  • 1. Mikeal, 3 pagony
  • 2. Jezid, 2 pagony
  • 3. Charon, 1 pagon

Saga Mass Effect

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Radi, 2 pagony
  • 3. Piastun, 1 pagon

Saga Neverwinter Nights

konkurs wiedzy
  • 1. Daimonion, 3 pagony
  • 2. Mikeal, 2 pagony
  • 3. dunio1, 1 pagon

Saga Pana Lodowego Ogrodu

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Medivh, 2 pagony
  • 3. Niblla, 1 pagon

Saga Pieśni Lodu i Ognia

konkurs wiedzy
  • 1. Niblla, 3 pagony
  • 2. Amral, 2 pagony
  • 3. Hrywi, 1 pagon

Saga The Elder Scrolls

konkurs wiedzy
  • 1. Mortton, 3 pagony
  • 2. Daimonion, 2 pagony
  • 3. Charon, 1 pagon

Saga Wiedźmin (gra)

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Ati, 2 pagony
  • 3. Piastun, 1 pagon

Saga Wiedźmin (książka)

konkurs wiedzy
  • 1. Piastun, 3 pagony
  • 2. Amral, 2 pagony
  • 3. Rtęciooki, 1 pagon

Planescape: Torment

konkurs wiedzy
  • 1. Rtęciooki, 3 pagony
  • 2. Charon, 2 pagony
  • 3. Medivh, 1 pagon

Uniwersum DC

konkurs wiedzy
  • 1. Ty Cruelsufferer, 3 pagony
  • 2. Wiktul, 2 pagony
  • 3. Amral, 1 pagon

Uniwersum Gwiezdnych wojen

konkurs wiedzy
  • 1. Wiktul, 3 pagony
  • 1. Obserwator, 3 pagony
  • 1. Sepulchure, 3 pagony
  • 2. Mikeal, 2 pagony
  • 3. Krzyslewy, 1 pagon
  • 3. Mortton 1 pagon

Uniwersum Marvela

konkurs wiedzy
  • 1. Medivh, 3 pagony
  • 2. Amral, 2 pagony
  • 3. Setillos, 1 pagon
  • 3. Obserwator, 1 pagon

Uniwersum Śródziemia

konkurs wiedzy
  • 1. Amral, 3 pagony
  • 2. Piastun, 2 pagony
  • 3. Niblla, 1 pagon

Uniwersum Warhammer 40000

konkurs wiedzy
  • 1. Niblla, 3 pagony
  • 2. Ati, 2 pagony
  • 3. Withord, 1 pagon

Pozostałe kategorie, nie wymienione tutaj, zostały unieważnione przez zbyt małą liczbę uczestników.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wieczna chwała, nieśmiertelność (rozdaje ją Tamc.), kolejka wybornego piwa i uścisk Naczelnego przy najbliższej okazji. Dziękujemy też pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie. To do kolejnej edycji!

PS: Odznaczenia zostaną nadane wkrótce!

Odpowiedz
Hurra! Gratulacje wszystkim
Odpowiedz
I ja gratuluje, a mam pytanie czy jak ktoś już miał jakieś oznaczenia w konkursie wiedzy to mu się to kumuluje?
Odpowiedz
Ja również gratuluję wszystkim zasłużonym zwycięzcom i sam jestem w szoku, że udało mi się zdobyć dwa medale

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla osób, z którymi walczyłem za rywalizację.
Odpowiedz
@Amral - jeśli masz pięć pagonów za jedną kategorię konkursu (niemożliwe do zdobycia w jednej edycji, trzeba uzyskać punktowane miejsca w przynajmniej dwóch edycjach), to wtedy zamiast odznaczenia "Kielich Wiedzy" przysługuje Ci "Puchar Mądrości". Za każdą kategorię osobne odznaczenie, niezależnie czy to kielich czy puchar
Odpowiedz
Hmmm to miałem 2 za Harrego Pottera i teraz dostałem 3 czyli należy mi się Puchar mądrości?. A jak jest ze Śródziemiem? Mam dwa w książkach Tolkiena (co prawda nazwane sagą władcy pierścieni ale pytania dotyczyły wszystkiego) i 3 za uniwersum Śródziemia, to różne kategorie?
Odpowiedz
Puchar już masz, a co do Sródziemia, krzyslewy musi rozstrzygnąć czy można połączyć
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia niedziela, 3 maja 2015, 16:44 napisał

A jak jest ze Śródziemiem? Mam dwa w książkach Tolkiena (co prawda nazwane sagą władcy pierścieni ale pytania dotyczyły wszystkiego) i 3 za uniwersum Śródziemia, to różne kategorie?


Nie prowadziłem poprzednich edycji, więc nie wiem, jak było wcześniej z pytaniami. Za Uniwersum Śródziemia są nowe pagony, bo wcale nie musiały dotyczyć samego "Władcy Pierścieni" - czy nawet tylko książek
Odpowiedz
Dziękuję.

Co do Śródziemia, ostatnio(konkurs wcześniejszy) pytania również dotyczyły całości twórczości (jak w zorganizowanym przez Ciebie) Tolkiena ale zostało nazwane to inaczej. Czy może figurować to pod jedną nazwą krzyslewy?
Odpowiedz
I z mojej strony gratulacje dla wszystkich!

Nagroda do odebrania na dowolnym cmentarzu po północy każdego dnia z wyjątkiem poniedziałków.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dziękuję za świetną zabawę i przemiłe towarzystwo. Mam też pewną nieśmiałą propozycję. Otóż w wątku neverwinterskim stoczyliśmy z Mikealem zaiste epicką walkę. Mimo, że mam najwięcej punktów, to jednak uważam, że jedynym sprawiedliwym wynikiem jest dżentelmeński remis. Jeśli Władza Najwyższa nie ma nic przeciwko, niechaj doda trzeci pagon memu szanownemu przeciwnikowi. Może to niezgodne z literą prawa, ale wszak duch ważniejszy!
Odpowiedz

Cytat

Co do Śródziemia, ostatnio(konkurs wcześniejszy) pytania również dotyczyły całości twórczości (jak w zorganizowanym przez Ciebie) Tolkiena ale zostało nazwane to inaczej. Czy może figurować to pod jedną nazwą krzyslewy?


Nie jestem krzyslewym, ale...

Wcześniej - jak zauważyłeś - pytania dotyczyły całości twórczości Tolkiena, czyli wyłącznie książek. Teraz zostało to rozszerzone na filmy i bodaj gry. Więc jak dla mnie - nie powinny być połączone.
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich. Nawet nie spodziewałem się wygrać w więcej niż 1 konkursie. xD
Odpowiedz
Osobiście powiem, że skupiłem się głównie na sadze BG,Czarnej Kompanii i Żelaznym Taborecie ale jakoś tak wyszło z pozostałymi tematami. xD
Odpowiedz

Cytat

Dziękuję za świetną zabawę i przemiłe towarzystwo. Mam też pewną nieśmiałą propozycję. Otóż w wątku neverwinterskim stoczyliśmy z Mikealem zaiste epicką walkę. Mimo, że mam najwięcej punktów, to jednak uważam, że jedynym sprawiedliwym wynikiem jest dżentelmeński remis. Jeśli Władza Najwyższa nie ma nic przeciwko, niechaj doda trzeci pagon memu szanownemu przeciwnikowi. Może to niezgodne z literą prawa, ale wszak duch ważniejszy!


Och Daimonion dzięki, ale naprawdę nie trzeba. Zasłużyłeś w 100 %.
Odpowiedz
A ja tak bardzo chciałam zdominować chociaż Warhammera, a nawet nie wiem, kiedy mnie przegoniłeś Nibllo. Szkoda, że tak dużo konkursów nie wypaliło przez brak osób.
Odpowiedz
Ati też nie mam pojęcia jak to zrobiłem xD
Odpowiedz
← Nowości

Wyniki Konkursów Wiedzy! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...