[Lineage II] Problem z C3

Mam do was pytanie związane z C3. Mam problemy z jego odpaleniem. Gdy uruchomię grę bez patcha, to wyskakuje mi w menu błąd gameguard, a gdy go podmienię z katalogiem system, to przy ładowaniu wyskakuje:

Insufficient Memory.
Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.
You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- FL2GameData::ObsceneDataLoad <- FL2GameData::Load() <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Czy to błąd gry, pliku, czy mam za mało pamięci?
Zwiększyłem pliki stronicowania, ale nadal to samo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Sądzę, że to raczej pamięć... Ale mnie wyskakiwały inne błędy, więc wiesz... Ja bym to zainstalował na nowo.
Wiesz, znam tą katorgę, ja to przeinstalowywałem 9 razy żeby działało
Odpowiedz
Zrobiłem reinstalla i teraz się uruchomiła (w oknie). Mam problemy z zalogowaniem. Na stronie waszego serwera www.l2enraged.com założyłem konto, ale nie mogę się zalogować w grze. Założyłem też konto na oficjalnej stronie www.lineage2.com, ale tam cos jest jeszcze o add games. W końcu wnie wiem co zrobić, by się zalogować.

Aktualnie mam ustawione 700MB plików stronicowania.

EDIT
Przed patchowaniem, które się uruchomiło po włączeniu gry, wkopiowałem ten patch serwera. Później się uruchomiło, ale wkopiowałem ten patch po zpatchowaniu gry i znowu wyskakuje błąd z pamięcią. Na poprzednim już nie wyskakuje błąd gameguard. W każdym razie nie chodzi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
700mb to moze byc malo. Jesli amsz 512 ramu to ja bym dał ok. 1024vm.
Odpowiedz
Mam 256 RAM'u, ale w wymaganiach jest napisane, że wystarczy. Dziwne dla mnie natomiast jest, że gra jeszcze bez patcha chyba, włącza się, ale nie chce zalogować, a z patchem wyskakuje error Insuficient Memory. Gdyby było za mało pamięci, to by się bez patcha nie uruchomiło, a menu w grze ładnie chodzi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Dec 29 2005, 06:03 PM napisał

Zrobiłem reinstalla i teraz się uruchomiła (w oknie).

Na ErL2 masz dwa typy patcha. W oknie gra się by boxować (uruchamiać 2 klienty na jednym komputerze), na naszym serwie masz prawo do 1 boxa. Gra się praktycznie zawsze w oknie, a Fullscreen możesz ustawić sobie klawiszami alt+tab.

Użytkownik Dany dnia Dec 29 2005, 06:03 PM napisał

Mam problemy z zalogowaniem. Na stronie waszego serwera www.l2enraged.com założyłem konto, ale nie mogę się zalogować w grze. Założyłem też konto na oficjalnej stronie www.lineage2.com, ale tam cos jest jeszcze o add games. W końcu wnie wiem co zrobić, by się zalogować.

Po co ci konto na oficjalnym serwerze, masz zamiar płacić???
Którą ikonę odpaliłeś? Jak zasadziłeś patcha? Czytajcie czasem fora serwerów, bo to są podstawowe rzeczy, o które czasem aż wstyd pytać.
By grać na ERL2 przydaje się "zupdateować" klienta - odpalamy l2.exe w folderze "lineage2" i czekamy na połączenie z serwerem oficjalnym i update plików. L2.exe potrzebne do GRANIA znajduje się w folderze "system".
Patch to folder "system". Oryginalny "system" zachowujesz gdzie sobie chcesz, a zamiast niego wstawiasz patcha. Nie podmieniając plików wewnątrz folderu, ale cały folder.

Użytkownik Dany dnia Dec 29 2005, 06:03 PM napisał

Przed patchowaniem, które się uruchomiło po włączeniu gry, wkopiowałem ten patch serwera. Później się uruchomiło, ale wkopiowałem ten patch po zpatchowaniu gry i znowu wyskakuje błąd z pamięcią. Na poprzednim już nie wyskakuje błąd gameguard. W każdym razie nie chodzi.

Patcha wgrywa się po update. Błędy pochodzą najczęsciej z tego że robimy coś nie po kolei.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Problem z C3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...