[Sacred] Wasze zdanie o Sacred

Serio zajebioza giera - moze byc problem z Patchowaniem, ale znalazlem juz sposob jakby co to pisac do mnie to pomoge -gg 1985824 . A tak na marginesie to giera ma niezle wymagania i lubi skakac, ale po patchu troche ta sprawa sie poprawia
Odpowiedz
notak - taki typowy Hack&Slash, ale z duzym swiatem i duza iloscia questow, i w stosunku do diablo duza nieliniowoscia
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Serio, jezeli chodzi o wymagania, to jak na rpg ma OGROMNE, nawet morrowind wymieka, chociaz i on mial duze
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
nie martw sie, po 1) pełna wersja ma podrasowany engine, po 2) po spatchowaniu jeszcze bardziej sie szybkosc poprawia wiec probuj, bo warto
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
nie pozalujesz
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
bez dwoch zdan nie pozalujesz, giera jest super, podobalo ci sie diablo 2 ?
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
no to i to sie spodoba
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
giera jest kapitalna gdyby niemiala takiej ilosci bledow ze glowa boli byla by jeszcze lepsza
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
no całkiem jest niezła
Odpowiedz
no, tyle tylko że, te potworki tak szybko się odradzają
Odpowiedz
nom szkoda tylko ze potem dostajemy za nie chyba 1 - 4 expa o ile dobrze pamietam ps serafia rox
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No cóż, ja sie z wami nie zgodze. W Sacred miałem okazje troche pograć i stwierdzam, ze gierka jest cienka i to bardzo. Brzydka i bardzo statyczna grafika ( w szczególności tła) i beznadziejna animacja postaci. Niektóre postacie są według mnie lekko niegrywalne (np. mag). Questy są wręcz żałosne. Nie trzeba ich nawet czytać tylko iśc za stzrałką i ukatrupić to co jest na końcu. I jeszcze jedno: BRAK KLIMATU. Kuleje również system przedmiotów. Nie ma nic fajnego, brak przedmiotów które się zdobywa i człowiek się ciesz że je ma i odczuwa ich działanie, wszysytkie "sprzęty" są dla mnie jakieś takie nijakie. Owszem na uwage zasługuje system rozwoju postaci, comba i ciosy specjalne oraz olbrzymia mapa. Irytują mnie strasznie ciągle odradzające się potworki.

Miałem okazje również grać w Sacred w coopie. Gra sie całkiem całkiem jeśli nie liczyć fatu że po 2-3 dniach gry doszliśmy do wniosku, że dajeny sobie spokój bo przeciwnicyy nas po prostu m,asakrowali. Ja grałem magiem a brat gladiatorem i grało się koszmarnie. Trzeb ateż zauważyć potworne zabugowanie szczególnie w multi. Bugów jest tak dużo, że nie daje sie grać.

Jeśli chcecie sobie pograć w fajnego i naprawde dobrego hack&slasha to polecam Dungeon Siege.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Wasze zdanie o Sacred - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...