Kolejni idioci

Oto jaką wiadomość dostałem na gg:

9687856 (10:47)
Witam
Ja (10:47)
el0
9687856 (10:47)
mam na imie Karolina,znalazlam cie na fotka.pl
jestes zajebisty, chce cie poznac!
moja fotka jest tutaj
LINK USUNIĘTY ;p

Broń boże nie klikajcie w ten link jeżeli nie macie dobrego antywira albo jeżeli nie macie Ad-Aware żeby szybko przeskanować kompa. Ja kliknąłem w to żeby sprawdzić czy to faktycznie kolejny idiota rozdający wirusy. Jednakże najlepiej będzie jak zbanujecie taką osobe odrazu po otrzymaniu wiadomości.

Odpowiedz
1. Skasuj ten link, bo może ktoś przez przypadek naciśnie i nie będzie happy
2. Zwykły Spambot
3. Ja zawszę blokuję jakieś Kaśki i Anki, które zaczynają rozmowę "Cze ! Poklikamy ?" ;p
4. Kto jest na tyle idiotą żeby na to kliknąć ?
Odpowiedz

Użytkownik Tokar napisał

4. Kto jest na tyle idiotą żeby na to kliknąć ?


No ja znam takich kilku ;p Np. mój kuzyn najpierw kilka żeby popatrzeć a potem zastanawia się co to sie mogło stac z jego systemem xD

Odpowiedz
Nom ja też bym o mało nie wpadł w tę zasadzkę z Karoliną.Asghan
miałem taką samą sytuację , ale naszczęście nie kliknołem.
Odpowiedz
Ja jestem zabezpieczony w 100% więc kliknąłem Ale ja znam te stare sztuczki jak nikt xD

Odpowiedz
Mi się to przed chwilą przytrafiło... już miałem do niej napisać żeby "poszła sobie", tylko bardziej wulgarnie... ale chyba czytała mi w myślach i poszła zanim zdążyłem napisać pierwszą bluzgę ;p

9427641 (18:46)<br />
Witam <br />
<br />
Slive (18:47)<br />
cześć<br />
<br />
9427641 (18:47)<br />
mam na imie Karolina ,znalazlam cie na fotka.pl<br />
jestes zajebisty, chce cie poznac!<br />
moja fotka jest tutaj<br />
(link, ale inny niż u Ashgana)<br />
<br />
Slive (18:47)<br />
ta, na pewno 


Zablokujcie sobie odrazu ten numer... chociaż pewnie już go zmieniła
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja mam ustawioną blokadę dla numerów spoza listy Więc mi raczej nie napiszą. I dobrze ;p
Odpowiedz
I kolejne dwa numery na mojej liście zablokowanych :mrgreen: Hehe, do mnie jeszcze taci idioci się nie podwalali. A mocnych słów do nieznajomych nie używam, bo jeszcze się okaże, że to jakaś ciotka i będę miał przechlapane


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a oto co ta.... napisala, a zeby nie bylo dalem cenzure(chcialem sobie z nia porozmawiac, ale nie odpisywala to jej ,,dogadalem"):

9695757 15:33:39

Witam

Olo 15:34:16

czesc

9695757 15:34:17

mam na imie Karolina,znalazlam cie na fotka.pl
jestes zajebisty, chce cie poznac!
moja fotka jest tutaj
link


Olo 15:34:37

ojej, link nie chce mi sie odtworzyc

Olo 15:34:45

a masz jakis inny link?

Olo 15:35:20

haaloo

Olo 15:36:36

jestes?

Olo 15:43:05

hahaha ty glupia ******, dobrze wiem ze dalas mi wirusa i jezeli myslisz ze pozostaniesz bezkarna to sie grubo mylisz, mimo ze zmieniasz swoje numery gg admin moze sprawdzic z jakiego nr ip nadajesz i masz przesrane jak w ruskim czołgu, a i Wesołych Świat
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Widzę, że to nie odosobniony przypadek...

9565452 (16-12-2005 14:52)

mam na imie Karolina,znalazlam cie na fotka.pl
jestes zajebisty, chce cie poznac!
moja fotka jest tutaj
LINK SKASOWANY


Ja (16-12-2005 14:52)

ja nie mam tam fotosa...


I ban...

Inne wypadki:

8499776 (21-10-2005 22:18)

Masz Numer GG [4361765] - Nie Denerwuj Się ... On cie chce tylko poznać.

Ja (21-10-2005 22:18)

co?

i jeszzcze inny, ale nie chce mi sie szukac w aricum wiadomosc byla krótka: Nie denerwuj swie, On Cie obserwuje...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hmm... Matrix?
Do mnie jeszcze tego nie przyslali. Ale trzeba być idiotą, żeby coś takiego otwierać ''
Odpowiedz
Ludzie dajcie sobie spokój z odpisywaniem To są boty, automaty. I raczej nic wam nie odpowiedzą ciekawego
Odpowiedz
Też to miałem. Szkoda gadac... .

Ale dostałem kiedyś inny link od nieznajomego numeru i było coś o zarabianu przez internet. O dziwo link wyglądał całkiem normalnie (www.zarabiaj.pl) więc kliknąłem (a co tam ). Dobra, strona główna ładana, no to jedziemy dalej. Odnośnik "sposoby zarazbiania" czy coś takiego. Klik i... reset kompa. Ups, pomyślałem sobie. Patrze komputer normalnie się włącza. żadnych objawów. Wiry miałem, mam i mieć będę, bo według mnie nie ma możliwości przy posiadaniu internetu (jeszcze stałego łącza) całkowitego pozbycia się wszystkich robaków. Tak więc jeszcze raz próbuję ten link, tym razem na IE i to samo. Ciekawi mnie, czy to jest właśnie jakiś robaczek, czy może mój komp szaleje...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja z Finkiem reprezentujemy duet nietykalnych ;p Do mnie też jeszcze nie przysłali :mrgreen:

Olo - miałem niezłe brechty z tego co napisałeś :mrgreen: Przesrane jak w ruskim czołgu... muszę to sobie zapisać ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mnie niejaki 'Lover' napada od miesiąca praktycznie codziennie >_>. Słyszałam plote, że to były haker....
Odpowiedz

Cytat

bo według mnie nie ma możliwości przy posiadaniu internetu (jeszcze stałego łącza) całkowitego pozbycia się wszystkich robaków.


1. Instalujesz system
2. Intalujesz service pack 1 i service pack 2
3. Instalujesz firewalla
4. Instalujesz antivirka
5. Łączysz się z netem i robisz update systemu, sygnatur wirusów itd.
6. Instalujesz np. Spysweepera albo konfigurujesz jakiegoś progsa do skanowania kompa pod kątem adware/spyware

Jeśli zrobisz to wszystko w tej kolejności do masz 99.99% pewności, że masz czyściutki systemik. Pod warunkem, ze nie będziesz się starał na siłe (np. ściągał wirków do zabawy)
Odpowiedz
do mnie sie jeszcze Karolina nie odezwala, ale byly przypadki Janow, pomocnych ludzi ktorzy polecali mi super scany, ktore w istocie instalowaly mi wirusa i pare innych,
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Do mnie też jeszcze nie napisali, widać się boją. Ja jak dostaję jakiś link to sprawdzam czy to nie ktoś z moich znajomych jeśli nie no to Sajonara
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No ja dziś dostałem jedną kolejnych wiadomości mam twoje fotki tu LINK SKASOWANY oczywiście tam fotek nigdy nie miałem no ale mając zabezpieczenie w postaci avasta zobaczyłem co w trawie piszczy no i jak można się spodziewać było tam vira właściwie dwa....... A numer z którego zostało wysłane to 8092649
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Kolejni idioci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...