Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd

Ja słyszałem "piernik do wiatraka", ale to może w różnych regionach Poski różnine mówią .

A co do... sztańskiej (?) liczby 666, to ostatnimi czasy często ją na forum u nas widać. Strach sie bać ...

Ps. Tak na przekór wszystkim 44 .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak więc specjalnie dla Jakóba i Vampa wersja hardcore ;p

http://img375.imageshack.us/my.php?image=6662hi2ko.jpg

Rince! 44 :O Płonę. Aaaaaaa! Hehe, nabrałem was

ps. Tak mi się teraz przypomniało, że niestety nie mam tych kółek o sektach. Facetka chyba je (rozsądnie ;] ) odwołała. Ale mamy za to lekcje, w których jest mowa o sektach :O Nie wiem jaki to ma cel, ale są...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Med, kara to pójscie do nieba. Dlaczego rysujesz BIAŁE pentagramy? Tak jak i wielu tutaj rysuje właśnie białe, które są oznaką dobra i prawdy oraz doskonałości a ponadto Gwiazda Betlejemska oraz co ciekawsze symbol 5 ran Chrystusa. I też 5 cnot rycerza (dla przypomnienia wielkoduszności, odwagi, czystości, rycerskości i pobożności). Używane przez Pitagorejczyków w czasach przesladowań i oznakowania miejsc spotkań. Nauczicie się rysować CZARNE pentagramy a nie ośmieszajcie się...A jeśli nie wiecie jak to zrobić to tym bardziej ośmieszacie sie.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bardzo przepraszam szanownego pana znawcę. To się więcej nie powtórzy... A tak na marginesie to te pentagramy są CZERWONE. albo ja jestem daltonistą albo szanownemu panu wampirowi krew uderzyła do głowy. A dlaczego narysowałem czerwone pentagramy?

1.Czerwień kojarzy mi się z ogniem, a lubię ogień.
2.Lubię czerwony.
3.Tak mi się podobało.
4.Paint jest ubogi w kolory.
5.Miałem dobry nastrój.
6.Czarny kolor zlał by się z tlem i nie byloby go widać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie no teraz mnie dobiłeś panie Med! Nie chodzi mi o kolorystykę ale o podział na białe=dobre czarne=złe! Kolorystyka jest dobra jak najbardziej. Czarny pentagram to ten "zły" a biały to ten "dobry", rozumiesz? Nie chodzi tutaj o kolorystykę tylko o kontrast pomiędzy dobrem (bielą) a czernią (złem). Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to wsytarczająco "jasno"...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dla mnie to nie ma różnicy. Pentagram to pentagram. Ale szczerze mówiąc nigdy sie nie spotkalem jeszcze z podzialem pentagramow na dobre i złe...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a i owszem... jak wiadomo pentagramy czesto byly uzywane do odpedzania zlych mocy... a co do tego podzialu, to nie jestem pewien, ale czy przypadkiem zly pentagram nie powinien byc w okregu?
Odpowiedz
No taak.... Nie zauwazylam nigdy tego... Tez myslalam jak Med ze pentagram to pentagram, a tu jeden jest odwrocony a drogi do gory 'rogiem' kurde to ja moj zeszyt od religii zamiast napelnic zlem (łaaazaaaaa!!! ) to go jeszcze obranialam przed demonami .
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Według mnie ten zły właśnie powinien być w okręgu, patrzcie np. na podstawie gier:

Xardas (Gothic) - koleś praktykujący czarną magie, w jego wieży jest pentagram w kole.

Diablo (Diablo ;p) - Nie wiem czy zauważyliście ale w końcowej lokacji (gdzie zabija się Diablo) jest pentagram w kole (przynajmniej w dwójce, bo jedynki nie pamiętam, ale chyba też).

-----

Ja osobiście używam tego w kole, lecz jednym rogiem do góry :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
To nadal nie będzie czarny pentagram Jekóbie. Obwódka nic nie daje. Jest to tylko dodatek graficzny bo można dawać podwójne okręgi oraz liczby 666. To wszystko kwestia grafiki. PRAWDZIWY czarny MUSI mieć dwa rogi do góry.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hehehehe, AVEEEEE ;p

Vamp - poprzedze twoją uwagę co do Finka "Fink, co ma Czerwona Gwiazda w kółku do wampira ;p ;p ;p ;p)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hehehe pięknie powiedziane ale chyba wiem co, CZERWIEŃ=KREW i chyba tylko to ma coś wspólnego bo innych związków po prostu nie ma...(no i ostatecznie można zaliczyć do związków połaczenie zła samego w sobie [pentagram=zło wampir=zło).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jak zwykle przejrzał mnie na wylot
Czarny pentagram namalowany krwią niewiernych... Buehuehue!
Odpowiedz

Cytat

To nadal nie będzie czarny pentagram Jekóbie. Obwódka nic nie daje. Jest to tylko dodatek graficzny bo można dawać podwójne okręgi oraz liczby 666. To wszystko kwestia grafiki. PRAWDZIWY czarny MUSI mieć dwa rogi do góry.


Hmm..to może i ja się wypowiem bo jak widze te wasze wypociny to mnie dreszcze przechodzą. Tak więc po pierwsze-odwrócony pentagram, używany do ochrony przed klątwami czy innymi szajstwami związanymi z okultyzmem nazywamy anagramem. Uznawany jest jako dobry symbol. Niekoniecznie musi być z obwódką drogi VL, ale bez niej jest jak zwykły przedmiot i nic Ci nie daje...Ponieważ ta obwódka właśnie jest barierą, która dopełnia całość. Tak samo w przypadku złego pentagramu, używanego w magii...Jednak nie ochraniającego, tylko wspomagającego rytuał czy klątwe swoją mocą...No i tutaj obwódka być musi jeśli rezultat jakikolwiek uzyskac chcemy..Reszta to tylko szpanerskie wisiorki, którymi dzieci chcą pokazać jakie to one zUe i mhhroczne. EOT

P.S Mam nadzieję że się za bardzo nie rozpisałamo.O"
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Selenka jak zwykle nasz wszystkich sprawnie zakosiła...

A teraz z innej beczki. Mam tu ciekawy tekst pewnego wokalisty o innym wokaliście...

Marilyn (Manson) wyszydził muzyke Limp Bizkit jak i Freda (nazywając go odżutkiem) na swojej stronie internetowej: "Niepiśmienne małpy, które kopały cię w dupę w szkole za bycie pedałem, sprzedaje teraz swoje pozbawione melodii teststeronowe hymny mizoginizmu i udają że są outsiderami, przed światem na który przyszły, by nosić ubrania Adidasa. A my to bezradnie łykamy".

UUu...nie dobrze panie Olo...Time to die...

Są też inni wrogowie Limpa:

"Fred miał podono wystąpić gościnnie na nowym albumie Britney. Jednak nie nagrali wspólnie żadnej piosenki. Fred w jedny z wywiadów powiedział, że przespał się z Britney. Britney stale temu zaprzecza. Fred od tamtej pory bardzo się na nią wqrwił i każdy koncertowy utwór "Break Stuff" dedykuje właśnie jej."

"Fred wystąpił z Chistiną na gali Mtv w 2000 roku. Tłumacząc dlaczego to zrobił, powiedział, że Christina chciała się z nim przespać. Aguilera po usłyszeniu na żywo wypowiedzi Freeda, zaprzeczyła ekipie Mtv mówiąc: "Do niczego nie doszło"."

A to coś konkretnego o czym była keidyś mowa:

"Slipknot jest największym wrogiem Limp Bizkit. Wszystko zaczęło się, kiedy Fred podobno nazwał fanów Slipknota "grubymi". Slipknot nie przyjął tego miło i do tej pory pamięta te słowa. W każdym wywiadzie stara się obrazić Freda i jego ekipę. Fred w odpowiedzi powiedział, że nazwał fanów Slipknota "grubymi" by temu zaprzeczyć."

Innymi wrogami Limpa są: Bruce Dickinson - Iron Maiden, Scott Stapp - Creed, Ian Robinson i po trochemu Max Cavalera - Soulfly i (uwaga) Eminem.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik VL dnia Dec 21 2005, 03:52 PM napisał

UUu...nie dobrze panie Olo...Time to die...

[post="39223"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



hahaha :twist: :twist: nie uda Ci sie zabic mnie oraz mego mistrza :twist: :twist:

a tak swoja drogo to cos w tym musi byc ze nikt ich nie lubi, bo chyba z tego co wiem zadko sie zdaza ze jedego zespolu tak bardzo nie lubia inne zespoly(nie tylko po fachu)...


Heh wydaje mi sie ze Fred moze miec jakis uraz z dziecinstwa bo ciagle twierdzi ze z kims spal :D:D:D:D:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wiesz co Olo? Jedna przez te zniezliczone wielki się nie zmieniło...Ten tekst "Nigdy nie Uda Ci się mnie zabić!" (dodatek "mojego mistrza" pojawiał się rzadziej). Szkoda, że potem nie mógł przyznać, że był w błędzie...Bynajmniej nie mam zamiaru nikogo zabić z powodu problemów głownych wokralistów poszczególnych zespołów (inaczej ludzi i kainitów bylo by znacznie mniej) (to metafora taka była).

Uznać mozna, że Fred ma samych przeciwniklów ale, ale...Są i przyjaciele a ci stanowią niezłe plecy pana Freda. Jest ich trochę to wymienię tych najbardziej znanych :

KoRn (ich tatuaże są dziełem Freda!), X-zibit, Cypress Hill, Redman, DMX, Snot, Tom Cruise, System of A Down (fred wielkim fanem SOAD'u), Snoop Dogg, Kid Rock, Metallica, Linkin Park.

Zatem tak źle nie jest...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik VL dnia Dec 22 2005, 09:08 AM napisał

Wiesz co Olo? Jedna przez te zniezliczone wielki się nie zmieniło...Ten tekst "Nigdy nie Uda Ci się mnie zabić!" (dodatek "mojego mistrza" pojawiał się rzadziej). Szkoda, że potem nie mógł przyznać, że był w błędzie...Bynajmniej nie mam zamiaru nikogo zabić z powodu problemów głownych wokralistów poszczególnych zespołów (inaczej ludzi i kainitów bylo by znacznie mniej) (to metafora taka była).

Uznać mozna, że Fred ma samych przeciwniklów ale, ale...Są i przyjaciele a ci stanowią niezłe plecy pana Freda. Jest ich trochę to wymienię tych najbardziej znanych :

KoRn (ich tatuaże są dziełem Freda!), X-zibit, Cypress Hill, Redman, DMX, Snot, Tom Cruise, System of A Down (fred wielkim fanem SOAD'u), Snoop Dogg, Kid Rock, Metallica, Linkin Park.

Zatem tak źle nie jest...

[post="39238"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




No ja bym polemizowała czy źle nie jest...Bo wszystkich tych ludzi uważam za cholerne zgrupowanie komercyjnych bubków...Bez urazy dla kogokolwiek. To moje zdanie...Manson ma rację co do pana Freda(jak to brzmi). Człowiek ten zapewne pokazałby za przeproszeniem dupe w najgorszym magazynie żeby zdobyć jak najwięcej kasy...Ale takie czasy, każdy chce sie teraz wzbogacić prawda? Wybaczcie jeśli zniszczyłam komuś właśnie wyobrażenia o jego kochanych artystach;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
← Karczma

Cała prawda o metalowcach, rpg, muzyce itd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...