Jaką bronią walczycie?

Jaką bronią walczycie? Ja mam zagwozdkę, na razie jeszcze nie zdecydowałem i walczę bronią, która jest po prostu lepsza i jednoręczna (w drugiej mam pochodnię przeważnie). Ale ciągnie mnie do rapierów, tylko że wśród sprzedawców zauważyłem tylko Solidny rapier - czyli nic wartego kupna. A ja bym chciał jakiś epicki rapier z epicką nazwą oraz przaśną historią w opisie. W ogóle to wiecie, kto posiada dobry asortyment w 2 akcie? Niby kogoś znajduję, ale mam wątpliwości, czy jego asortyment na pewno jest taki super jak powinien być
Odpowiedz
W Słonym Maszcie w Darze Ondry, w tym klubie dla dżentelmenów na piętrze, sobie siedzi koleś z całkiem pokaźną liczbą artefaktów. Polecam, chyba jakiś rapier też się tam znajdzie

Ja jak zwykle stawiam na postać dystansową, więc łuk i strzały to moi nierozłączni przyjaciele. Podobny problem mam jak Krzysiek, więc jak ktoś znajdzie coś ciekawego w tym segmencie narzędzi mordu, to prośba o zaznaczenie lokacji w tym temacie
Odpowiedz

Zajumałem arkebuz Kanie, dałem dodatkowe obrażenia od ognia, enhanty etc. Wolno ładuje, ale z łowieckimi talentami daje radę. Wolno, ale jak przysoli to raz a porządnie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A ktoś wie, gdzie można złożyć miecz, którego części znajdujemy w podziemiach Warowni?
Odpowiedz
Ja nie wiem, ale strzelam, że: (strzelanie oparte o pewne opcje dialogowe)

SPOILER
Rycerze co mają siedzibę w Zarzewiu mają kowala, on teoretycznie mógłby takim miecz przekuć.
Odpowiedz
Frey dobrze prawi.
Odpowiedz
A teraz z ciekawości walczę pistoletem, bo i tak (jeszcze) nie mam żadnego talentu do walki daną bronią. Przydałby się system jak w "Skyrimie", gdzie walcząc pewnym rodzajem broni, coraz lepiej się nim posługujesz. Chociaż to nie pozwoliłoby mi na takie właśnie roszady.

No i tak strzelam z tego pistoletu, trafienie zabiera 40-50 obrażeń, działa duchowy bicz enigmatyka (myślałem, że na dystansowe bronie będzie niedostępny) i jestem nawet zadowolony. Bo przy broni do walki wręcz nie podoba mi się jedno - nie odczuwam rzeczywistej różnicy między broniami tanimi, a tymi drogimi za 5 tys sztuk tej waluty, co jest w grze. Kupiłem chociażby ten rapier w Słonym Maszcie (dzięki za cynk, Tokar! ), ale mam wrażenie, że niewiele różni się od solidnego miecza.

Teraz zastanawiam się tylko, na co ulepszyć ten pistolet, bo tyle możliwości, a to chyba jednorazowe jest.
Odpowiedz
Oo to też mi się spodobało gdy odkryłem że mój płomienny atak paladyna (nie pamiętam nazwy) działa również na bronie dystansowe mało który stwór przeżywa taką kulkę za 70 obrażeń
Odpowiedz
Spraaawdź nazwę tego ataku.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przez pewien czas próbowałem się bawić w strzelanie z kusz/arbaletow/pistoletów/arkebuzów i następnie zmienianie ich na broń białą, by móc walczyć w zwarciu, ale po pewnym czasie zrobiło się to nudne i po prostu zarzuciłem broń dystansową. W mojej drużynie chyba tylko mag i druid walili z różdżek czy łuków - reszta biegała z mieczami, morgenszternami, szablami i buławami - i też było wesoło
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Jaką bronią walczycie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...