[Sword Coast Legends] Sword Coast Legends - pierwszy fragment rozgrywki!


Moda na klasykę wraca z siłą huraganu. "Wasteland 2" wypełnił rolę ciekawej przystawki i pokazał, że oldschoolowe cRPG nie musi wcale śmierdzieć starym kapciem, a co za tym idzie, może odnieść sukces komercyjny. Za zakrętem majaczy "Pillars of Eternity", a wyobraźnię pasjonatów gatunku na dobre rozbudza "Torment: Tides of Numenera". Jednak miesiąc temu niespodziewanie wyskoczył nam kolejny gracz, który może sporo namieszać na rynku komputerowych gier fabularnych. "Sword Coast Legends" ma wszystkie atuty, aby na powrót przywrócić na te salony markę "Dungeons & Dragons".

sword coast legends class="lbox">sword coast legends

Świadczy o tym pierwszy gameplay, jakim pochwalili się twórcy. Choć trudno prorokować po 10-minutowym fragmencie, to tytuł bardzo mocno przywodzi na myśl kultową serię "Neverwinter Nights" (zwłaszcza styl rozgrywki i poszczególne rozwiązania), a trudno o lepsze skojarzenia czy rekomendacje.

Cóż, mam dobre przeczucia, a gra może się okazać typowym tegorocznym "czarnym koniem", który ma szansę zagrać na nosie znacznie bardziej utytułowanych rywali. Jednak "Sword Coast Legends" definitywnie warto wpisać na swoją krótką listę tytułów, jakie wypadałoby zakupić w dniu premiery.

Odpowiedz
W sumie tego oczekiwałem po tej grze i nic mnie w filmiku nie zadziwiło. W sumie brakuje mi paru rzeczy ale zapewne pojawią się one w pełnej wersji.
Odpowiedz
O ja już nie mogę się doczekać .
Odpowiedz
O ja pierdziu, LUSKAN!

Jeszcze waaterdeep dajcie i biorę w ciemno!

Oby tylko sugerowali się innymi grami FR, (prócz NWN 1 )
Odpowiedz
W sumie cała fabuła będzie tylko w Luskanie i jego okolicach czy moze zwiedzimy coś więcej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia piątek, 20 marca 2015, 14:37 napisał

W sumie cała fabuła będzie tylko w Luskanie i jego okolicach czy moze zwiedzimy coś więcej.

Wydaje mi się, że zrobią jak w nwn 2.
Odpowiedz
Może to dobrze. Będą mogli dokładniej przygotować te tereny
Odpowiedz
← Nowości

[Sword Coast Legends] Sword Coast Legends - pierwszy fragment rozgrywki! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...