[Pillars of Eternity] Pillars of Eternity - ruiny Imperium Engwitańskiego


Do premiery "Pillars of Eternity" pozostało już tylko 10 dni! Trzeba jednak przyznać, że twórcy oszczędnie podgrzewają atmosferę i nie są specjalnie hojni w kwestii prezentacji oficjalnych materiałów promocyjnych. Cóż... jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Ponownie musimy zaspokoić naszą ciekawość paczką obrazków prosto z gry.

pillars of eternity, ruiny engwitan class="lbox">pillars of eternity, ruiny engwitanpillars of eternity, ruiny engwitan class="lbox">pillars of eternity, ruiny engwitan

Tym razem możemy podziwiać ruiny enigmatycznego Imperium Engwitańskiego, które będziemy musieli przemierzyć podczas rozgrywki. Niewiele wiadomo o tej upadłej cywilizacji i jej kulturze. Badacze wnioskują, że "Budowniczowie" potrafili tworzyć majestatyczne, lecz zarazem osobliwe struktury przy pomocy filarów z żywej adry podtrzymujących budulec. Trudności ze zrozumieniem ich skomplikowanego języka mają nawet najznamienitsi i najbardziej oczytani lingwiści, sprawiając, że szczegóły na temat społeczeństwa Engwitan wciąż pogrążone są w morzu niepotwierdzonych mitów, plotek i zaściankowych kłamstw.

pillars of eternity, ruiny engwitan class="lbox">pillars of eternity, ruiny engwitanpillars of eternity, ruiny engwitan class="lbox">pillars of eternity, ruiny engwitan

Każdy ciekawski podróżnik przemierzający Wschodnie Rubieże natrafi w końcu na engwitańskie ruiny, lecz największe ich skupisko znajduje się w okolicach Dyrwood oraz Eir Glanfath. W czasach kolonizacji Dyrwood, ignorancja i brak zrozumienia świętości wspominanych ruin dla Glanfatan, stała się zaczątkiem Wojny Pękniętych Kamieni. Mimo zawarcia traktatów pokojowych pomiędzy obiema stronami, wciąż można natrafić na ekspedycje śmiałków, którzy są gotowi na szaber, aby położyć swoje chciwe łapska na artefaktach tego zapomnianego imperium. Za swoją bezczelność często jednak płacą życie, a to za sprawą fanatycznej frakcji Glanfatan, strzegącej ruin przed profanacją oraz łamaniem świętych traktatów. Mało kto gotowy jest zmierzyć się z "Kłami" i ponurą reputacją, jaka za nimi się ciągnie.

Odpowiedz
Kolejne screeny pokazujące jak dobrze prezentuje się ta gra, w szczególności otwarte przestrzenie wyglądają niezwykle klimatycznie. Widać również że twórcy stawiają na zróżnicowany dopracowany świat, gdzie każdy rejon ma swoją historię i tajemnicę do odkrycia.

Odpowiedz
Szkoda, że nie lubię izometrycznego, gdyby nie to pewnie by mi się bardziej spodobało .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia poniedziałek, 16 marca 2015, 20:42 napisał

Szkoda, że nie lubię izometrycznego, gdyby nie to pewnie by mi się bardziej spodobało .

Może trzeba zacząć lubić

Lokacje wygląda po prostu cudownie, mam nadzieję że twórcy PoE pójdą na zróżnicowane lokacje jak w bg2, w bg1 nie podobało mi się że większość lokacji wyglądała tak samo
Odpowiedz
Powiem, że już widzę kolejną organizację, z którą będę miał na pieńku. Czy ci Glanfatanie nie wiedzą, że wszelekie artefakty z zasady należą do mnie i tylko potwory są nieuświadomione, że trzymają moją własność w swych brudnych łapsakach.
Odpowiedz

Cytat

Szkoda, że nie lubię izometrycznego, gdyby nie to pewnie by mi się bardziej spodobało .


Dalejuuuu, daj szansę, a pokochasz
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Aj Dalejuuu nie wiesz co tracisz. Posłuchaj starszego kolegi Matta i spróbuj zagrać w taką grę w rzucie izometrycznym. Naprawdę warto poznać niektóre produkcje
Co do gry to na bank zakupię w okolicach kwietnia/maja Trochę późno, ale ważne, że fundusze na nią będę już miał

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie mówię, że nie lubię gier z izo, po prostu niewygodnie mi się gra w takim ustawieniu i jakbym miał wybierać w typ przykładowym POE izo albo third person (jak w gothicu albo nwnie) to bym wybrał drugie.
Lubię baldura itp, ale lubiał bym bardziej w przypadku gdyby były zza plecków.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

[Pillars of Eternity] Pillars of Eternity - ruiny Imperium Engwitańskiego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...