Yahoo! Lottery

Ostatnio dostałem nastepującą wiadomość na poczcie:






Yahoo! Lottery










Yahoo! Delivers
target="_blank">
Yahoo! Delivers


 










 

















style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 13px">You won $300! Yahoo![/size] style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 8px">®[/size] style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 13px"> Lottery congratulates you![/size]



style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 13px"> size=2> style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 23px">CONGRATULATIONS![/size] style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 21px">YOU WON $300!




style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 13px">


Yahoo! Lottery gives members random cash prizes. Today, your account is randomly selected as the one of 12 top winners accounts who will get cash prizes from us. Please click the link below and follow instructions on our web site. Your money will be paid directly to your e-gold, PayPal, StormPay or MoneyBookers account.


Click here to get your prize:



href=http://rds.yahoo.com/lottery/prizes.php?sid=a3n92dj2d3&rd=us&id=23018392384378&uid=2e5a4h43u2r3u5y1c3&id=28403934224345345



Sincerely,
The
Yahoo.com staff
Yahoo.com href=http://www.yahoo.com




You receive this e-mail because your e-mail service provider is registered as a Yahoo! Lottery affiliate or you are a member of the Yahoo! Partners network. Yahoo! Partners network includes over 12,000 Web sites, e.g. Online Experiences Web circle and CYGP group.











Nie wiem dlaczego zamiast strony pojawił mi się sam html, ale po przekopiowaniu do notatnika i zapisaniu jako plik html otwiera się ładnie strona i, uwaga, uwaga... wygrałem 300 $! A teraz powiedzcie mi, w czym tkwi haczyk?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Może w tym, że w ogóle nie wygrasz?... :3
Odpowiedz
A na Yahoo są jakieś informacje? Bo jak nie to to jest pewnie jakis password stealer albo inny g****instaler. Nie polecałbym w nic klikać bez załatanego systemu, firewalla i antivira (a najlepiej wcale nie klikac )
Odpowiedz
No raczej nie będę klikał, tym bardziej, że to 300 $ "wygrywam" praktycznie co tydzień. Ciekawi mnie skąd mają mój adres... Ktoś z Was coś takiego jeszcze dostaje?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Generują losowo miliony adresów i ślą. Mnie ostatnio też namierzyli, chyba sie wyposaze w jakis antykretyn system (czyli filtr antyspamowy ).
Odpowiedz
z teco co pamietam, tez kiedys wygralem kupe kasy, ale moj problem polega na tym ze swojego czasu wpisywalem moj adres e-mailowy wszedzie gdzie popadnie i teraz mam np. wysylkowo nauke jezyka angielskiego itd.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

Yahoo! Lottery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...