[NWN1] Pomocnicy

No i to jest konkretna odpowiedĽ ! Tak myślałem, że to chodzi o 3 akt. I przy okazji będe wiedział, gdzie znalść łuskę dla gnoma .

Ps. Wiecie może dlaczego mi nie wyświetla obrazków typu Angeli w poprzednim poście?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A no jednak pomyliło mi się tak chodziło o 3 akt. sorx


Gorsewion
Odpowiedz
Jak chcesz zobaczyć więcej o gnomie to wejdĽ w dział towarzysze Rincewindie. Tam o nim opisałem.
Odpowiedz
aa jakiego pomocnika najlepiej miec(dla paladyna)?
Odpowiedz
proponaował bym toma albodelana dobre wsparcie siłowe
Odpowiedz
pomocnicy czarownicy w nwn sa słabi ale jeżeli lubisz hmmm magie weś sobie barda .Pani bard jest wspaniałym wojownikiem a zaklęcia zna:)
Odpowiedz
Gamorin, jeśli myślisz o Sharwyn to jak najbardziej! Nie ma to jak bard. Jej czary bardzo się przydają. Przynajmniej podnoszą cechy..........
Odpowiedz
hmm aa kogos zeby byl silny??albo najleprzy z najmnikow?
Odpowiedz
No to tego....jak on miał?....Daelan Krwawy/Czerwony Tygrys, zdaje się.........
Odpowiedz
A czemu nie długi miecz i podwójny topór
Odpowiedz
Daelan Red Tiger po anglosaskiemu ;p
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A ja bym polecał Toma Szubienicznika. Najlepszy łotrzyk. Bardzo się przydaje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Grając paladynem zdecydowanie odradzam Daelan'a. Czarownika można wziąźć, chociaż ja osobiście nie próbowałem i nie wiem, czy czarownik przypadkiem czarami obszarowymi nie może Ci przypadkiem bardziej zaszkodzić niż pomóc . I tak chyba rzeczywiście zostaje bard i łotrzyk, ale co wybierzesz, to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tylko Linu La'Neral - dla paladyna i dla kogokolwiek innego. Świetna w walce z nieumarłymi, niezła w walce wręcz, aklęcia również imponujące. Argumenty pozamerytoryczne - słodka i czarująca...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Fakt, zapomniałem o Linu. Rzeczywiście ta słodka elfka jest praktycznie dla każdego (no może poza kapłanem i druidem ) wyśmienitym towarzyszem. A i historię niezłą opowiada . Tylko trochę dziwnie na początku w HotU w tej todze wygląda :? .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wart polecenia jest jeszcze Boddyknock. A poza tym gdy wybierasz towarzysza to pogadaj z nimi najpierw, powinno trochę pomóc. Potem wybierz któregoś i ruszaj na zło .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jest jeszcze jedna opcja. Graj bez towarzysza. Ja tak robilem. Więcej doświadczenia się dostaje. Ale koniecznie każdego "wykup" i zacznij z nim rozmowę a dostaniesz zadanie. Dla każdego trzeba coś znaleść, a w zamian dostajemy jakiś przedmiot. I tak w każdym rozdziale, po wykonaniu dla "pomocnika" zadania przedmiot staje się coraz mocniejszy. Tak więc radzę wykonywać misję dla wszystkich towarzysz .

PS. Szkoda, że w dodatkach czegoś takiego nie zrobili .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jerst 1 szczegół w ok. 3 akcie nikt cie nie uzna za rpzyjaciel i guzik łeeeee
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pomocnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...