Szukam jakichś c-rpg

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia poniedziałek, 9 marca 2015, 18:18 napisał

Dodaj do mass effect, że jak nie cierpiałem klimatów sci-fi to ta gra zupełnie odwróciła mój pogląd na ten temat.

Tak samo miałem .
Jedynie Star Warsy łykałem, ale tylko filmy, żadnych komiksów itp.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Właśnie postanowiłem zacząć w Arcanum, i niech ktoś do jasnej anielki ktoś wytłumaczy jakiego czorta można tylko 5 punktów rozdać?
W falloucie miało się z 10 punktów statystyk do rozdania, i z 20 punktów do umiejętności. -_-
Odpowiedz
Magia starych gier. Ma być trudno, jest trudno i trudno będzie mój drogi. Przyzwyczajaj się.
Odpowiedz
Ale w takim falloucie miało się więcej, więc nie rozumiem czemu tworzenie postaci jest tak ograniczone. A tak w ogóle arcanum podobno jest łatwą grą ;p

Nie mam problemu z trudnymi grami tak w ogóle
Odpowiedz
To nie narzekaj tylko graj. Gra daje ci miecz to go ostrzysz i zabijasz orków, a nie zrzędzisz czemu nie dostałeś topora.
Odpowiedz
Trochę odświeże temat. Grał ktoś z was w Lionheart: Legacy of the Crusader? Ciekawi mnie ta gra
Odpowiedz
Połącznie Icewind Dale i Fallouta. Sporo zabawy przy tworzeniu postaci, tony perków i umiejętności, trzy duchy, cztery rasy. Wątek główny byłc co prawda słaby, ale cholernie wciągały zadania poboczne. Ciekawe uniwersum i sporo frakcji do wybory. Polecam jak diabli.
Odpowiedz
Gra w klimacie dla mhocznych kuców - VtM: Bloodlines. Walki może być mało, może być dużo - Twój sposób grania o tym decyduje. Większą część gry można spokojnie przejść sporadycznie użynając komuś łepek. Jeśli chodzi o wymagania, to gra pójdzie dziś nawet na pralce. Wada - jeśli chcesz grać to musisz ściągnąć sobie nieoficjalnego patcha z poprawkami (bo jest cholernie zarobaczona); jeśli nie potrafisz tołkować po brytolsku, także musisz pobrać nieoficjalną polonizację.

Niedawno zamieszczona była w CD-Action, więc zdobycie tego nie powinno być problematyczne. No i rzecz jasna jest na GoGu. Jakiś czas temu Wiktul uraczył nas recenzją Bloodlines.
Odpowiedz
Kolejna sugestia divine divinity? Wiem że jest to rpg action, boję się że to taki klon diablo.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Szukam jakichś c-rpg - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...