[IWD2] Bitewne kwadraty Co i jak?

Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help
Odpowiedz

Użytkownik Wilk dnia Jun 2 2006, 03:57 PM napisał

Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help

[post="44375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Opis nalepiej wyczytać tu:
Solucja na Insimilionie
Odpowiedz

Użytkownik Wilk dnia pią, 02 cze 2006 - 18:57 napisał

Potrzebuję pomocy
W lodowym pałacu muszę zmierzyć się z jedną kapłanką która jest mistrzynią bitewnych kwadratów.
Nie kumam o co biega .
Help

[post="44375"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja to przeszedlem. sorry bo dawno nie gralem w IWD2. musisz chyba jakąś dzwignie przesunac i walczyc z wyskakujacymi potworami. jak sie postarasz to przejdziesz. ale moge sie mylic co do przejscia tego fragmentu bo jak wyzej wymienilem dawno nie gralem.
Odpowiedz
Musisz zaciągnąć tą babkę do tych kwadratów i wyłończyć tryby, a ustalić poziom 1 czy 2. Dokładniej mówi to ten jin.
Odpowiedz
Nie wiem o co dokladnie Ci chodzi.
1. Nie wiesz jak przejsc bitewne kwadraty?
2. Nie wiesz jak pokonac Orię?

-------

1. Musisz wlaczyc ktores tam dzwignie w dolnym lewym rogu. Na pewno tą na samym dole, nie pamietam czy ktorąś jeszcze. Przedtem musisz jednak wybrac poziom trudnosci od 1 do 10. Im wyzszy poziom tym trudniejsze stworki.
Chodzi o to, ze musisz za kazdym razem wygrac walke z o jednym potworkiem wiecej. Najpierw 3, potem 4, 5, az do 7 chyba. Po aktywowaniu dzwigni wybierasz kwadrat. Chodzi o to, ze masz wygrac tak jakby w kolko i krzyzyk. 3 w pionie, poziomie lub na ukos. Ale za kazdym razem o jeden wiecej. Nie mam tu obrazka wiec nie pokaze dokladnie ale najpierw, np. 3 w pionie. Potem 2 w pionie, jeden w bok i 3 do pionu, aby trzy obok siebie byly. I tak chyba az do 7 walk. I tak z kazdymi 10 poziomami jesli chcesz, to nie jest obowiazkowe, ale fajne itemki dostajesz. W sumie jest do stoczenia 250 walk. Zaczynasz od goblinkow, niedzwiedzi, wilkow, kosciotrupow, potem masz zywiolaki, cienie, olbrzymy, glabrezu, kernugony [moim zdaniem najgorsze], koscianych straznikow, feyry itp.

2. Ta Oria jest na gorze w lodowym palacu. W trakcie walki przejdzie do jakby "innej rzeczywistosci materialnej" i nic nie bedziesz mogl jej zrobic. Musisz szybko pobiec do bitewnych kwadratow i chyba 1 od gory dzwignia aktywowac ta "inna rzeczywistosc" na siebie i wtedy zatluc. Ale ona probuje to wylaczac, przynajmniej u mnie probowala.

Mam nadzieje ze pomoglem, ale dokladniej i jasniej wyjasnione znajdziesz na Insimilionie i Gameexie [ w solucjach]

powodzenia
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
ej napiszę tutaj bo mój problem też dotyczy kwadratów. Mianowicie często się zdarza, że potwór, który się pojawia nagle znika z komnaty z kwadratami i pojawia się w pokoju, gdzie przebywać ma reszta drużyny. I wszystko fajnie tylko ja gram jedną postacią i nie mogę tam wejść. Jest na to jakaś łatka?
Odpowiedz
← Icewind Dale

Bitewne kwadraty Co i jak? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...