WYBORY GE - IX EDYCJA

Teraz spójrz jeszcze raz na mnie, szkoda, że tamten nie jest mną, ale mógłby być, gdyby został piratem. Zamiast dziewic, leśne driady, do których dostęp masz od ręki - jeśli tylko znajdziesz się na moim statku, gdzie można przejść przez magiczny portal do ich lasu. To i wiele więcej (pentagram jako wychodek? Dlaczego nie! Załatwianie się na niespodziewających się niczego szczurów lądowych to kupa frajdy - dosłownie!) jest możliwe z osobą taką jak ja. Steruję Latającym Holendrem. Który Lata.

Odpowiedz
Ależ z Ciebie...

SPOILER


Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia piątek, 27 lutego 2015, 17:39 napisał

Ho, ho Tamciu, nawet Twoje żarty są jakby wskrzeszane sprzed wieków.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia piątek, 27 lutego 2015, 17:39 napisał

Ho, ho Tamciu, nawet Twoje żarty są jakby wskrzeszane sprzed wieków.

Jestem wierny czasom, w których się narodziłem.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia piątek, 27 lutego 2015, 18:25 napisał

Ależ z Ciebie...

SPOILER





Of all the things I hold in high regard, rules are not one of them Poza tym nawet wielki Rzym naśladował innych, w pewnych aspektach tylko modyfikując ich pomysły

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia piątek, 27 lutego 2015, 22:30 napisał

Hmmm... To chyba się wstrzymam od głosu ;p


Zawsze możesz podzielić głosy między swoich faworytów. Kategorii jest sporo
Odpowiedz
Tak szybko, jak to możliwe. Czyli okaże się.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 28 lutego 2015, 19:03 napisał

A jak szybko będą wyniki?

I tak pewnie nie wygrasz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 28 lutego 2015, 19:51 napisał

Ty też, i co z tego?

EDIT: Ja tam się wcale nie przejmuję tym
Odpowiedz
O północy?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
W południe, żebyś nie mógł zobaczyć.
Odpowiedz
Czekamy, czekamy!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Wyniki IX Edycji Wyborów GE


1. Najfajniejszy użytkownik:

Szanowni Państwo, po raz pierwszy w historii Wyborów, pragnę przedstawić Wam Świętą Trójcę!

1. krzyslewy - 3
1. Tamc. - 3
1. Wiktul - 3

2. Jezid - 2
2. Medivh - 2
2. Tokar - 2

3. Oh to nie lew - 1
3. Charon - 1
3. Lionel - 1
3. Wolvertino - 1
3. Von Majden - 1
3. Dalej - 1
3. Courun Yauntyrr - 1
3. Trzeci Kur - 1

2. Najfajniejsza użytkowniczka:

1. Vitanee - 10

2. Noire Panthere - 5

3. krew_na_scianie - 3

4. Ati - 2

5. Eirin - 1
5. Eni - 1

3. Najładniejszy profil:

Again, Najładniejsza Trójca, tym razem jednak różnopłciowa!

1. Ati - 2
1. Courun Yauntyrr - 2
1. Vitanee - 2

2. Medivh - 1
2. Tokar - 1
2. Eirin - 1
2. Wolvertino - 1
2. Charon - 1
2. manfret - 1
2. Kota - 1
2. Lionel - 1

4. Najlepszy komentator: (Rzeczowe posty, trafne komentarze w informacjach, człowiek narzucający ton każdej dyskusji)

1. Tokar - 11

2. Wiktul - 3

3. krzyslewy - 2
3. Medivh - 2

4. Jezid - 1
4. Sosna - 1

5. Największy Psychol na forum:

1. Dalej - 10

2. Ranger Krzyś - 2
2. Trzeci Kur - 2

3. krzyslewy - 1
3. Tokar - 1
3. Rtęciooki - 1
3. Matthias Circello - 1
3. Amral - 1
3. Taramelion - 1
3. Courun Yauntyrr - 1
3. Tamc. - 1

6. Największy nabijacz postów:

1. Dalej - 6

2. Tamc. - 5

3. Medivh - 2

4. Jezid - 1
4. Wolvertino - 1
4. Wiktul - 1
4. Nazin - 1
4. Rtęciooki - 1

7. Najbardziej pomagający:

1. Medivh - 7

2. Wiktul - 3

3. krzyslewy - 2
3. Noire Panthere - 2
3. Tokar - 2
3. Wolvertino - 2

4. Jezid - 1

8. Użytkownik z najlepszymi pomysłami:

1. Wiktul - 4

2. Medivh - 3
2. Tokar - 3

3. krzyslewy - 2

4. Jezid - 1
4. Tamc - 1
4. Charon - 1
4. Vitanee - 1
4. Eni - 1
4. Noire Panthere - 1
4. Ati - 1

Gratuluję serdecznie wszystkim wygranym oraz nie-wygranym!
Wszystkim użytkownikom dziękuję za udział w zabawie, w tym roku frekwencja wyniosła 25 osób. O dziwo, nie otrzymałam ani jednego niepoprawnego zgłoszenia! W tym miejscu też dziękuję za głosy na moją skromną osobę!

Bonus

Wszyscy wiemy, że nasz gameexowy nieboszczyk Tamc. lubi wykopywać różne rzeczy. Zazwyczaj są to szczątki ludzkie, lecz tym razem wykopał dla nas coś innego! Dzięki jego pracy fizycznej, a mojej segregacji powstało poniższe zestawienie wszystkich rund do tej pory. Pewnie wielu osób z tej listy nawet nie kojarzycie, co?

1. Najfajniejszy użytkownik: Hawkwood | Enether | Medivh | Tamc. | Tamc. | Wiktul | Hassan' | Tamc. | krzyslewy, Tamc. oraz Wiktul |
2. Najfajniejsza użytkowniczka: Selena de Moon | Atis | Atis | Ati | Ati | Eirin | Ati | Noire Panthere | Vitanee |
3. Najładniejszy profil: Deunan | Courun Yauntyrr | Taramelion | Matthias Circello | Shasfana | Ati | Eirin | Lionel | Ati, Courun Yauntyrr oraz Vitanee |
4. Najlepszy moderator lub komentator: (nie było wtedy kategorii Komentatora) Nazin | Strażnik | Medivh | Ammon | Tamc. | (Komentator) Tokar | (Moderator) Wiktul | (Następni dwaj to komentatorzy ) Tokar | Tokar |
5. Największy psychol: Vampire Lord | Enether | Enether | Enether | Courun Yauntyrr | Enether | Enether oraz Ranger Krzyś | Trzeci Kur | Dalej |
6. Największy nabijacz postów: Pan Zniszczenia | Favar | Favar | Tamc. | Tamc. | SirCapitan | Ranger Krzyś | Tamc. | Dalej |
7. Najbardziej pomagający: Rincewind | Ekhtelion | Tokar | Valandil Falassion | Tokar | Wiktul | Medivh | Medivh | Medivh |
8. Z najlepszymi pomysłami: Ekhtelion | Ekhtelion | Ekhtelion | Tokar | Tokar | Tokar | Hassan' | Tokar | Wiktul |


Brawa dla wszystkich!

Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich

PS Nadal uważam, że za rok powinniście dodać kategorię: największy nieogar
Odpowiedz


Dziękuję wszystkim za oddane na mą parszywą duszę głosy. :* Laureatom gratuluję, szczególnie pozostałym członkom Świętej Trójcy! Aż chce się rzec, że gdzie dwóch się kłóci, tam trzeci korzysta, niemniej uważam, że pierwszy stopień jest na tyle duży, iż bez problemu pomieści pirata, mackę i trupa.

Kwestię wyniku w kategorii 2. w trybie natychmiastowym zgłoszę do Bronka, gdyż nawet nieumarłym okiem widać, że PKW musiała maczać palce w tym niekwestionowanym zwycięstwie.

Osobny ukłon w stronę Daleja, który swą ciężką pracą forumowego trolla zapracował sobie na pokaźną liczbę wyborców i odcisnął solidne piętno na historii GE, brawo.

Bonus

SPOILER

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 1 marca 2015, 15:52 napisał

6. Największy nabijacz postów: Pan Zniszczenia | Favar | Favar | Tamc. | Tamc. | SirCapitan | Ranger Krzyś | Tamc. | Dalej |

W którym nicku jest literówka?
//nie wiem o czym mówisz
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

WYBORY GE - IX EDYCJA - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...