[Lineage II] Wybor i rozwijanie postaci

no moze... ale ja zamiast tego 4 razy hate to bym kazal magom walnac sleeping cloud zestunowac nieuspionych i wykanczac jeden po drugim... ale coz kazdy ma swoja strategie
Odpowiedz
Razielus opisał sposób AOL, widziałam to w zastosowaniu, ma to sens raczej tylko na high rate... Na niższych ratach to takich tanków trzebaby kilku, oczywiście, nie na za silne moby, poza tym, nie sądzę, aby na low rate ktoś stosował power leveling.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja osobiście jeszcze sie na tym nie znam ale zacząłem sobie właśnie gre Orkiem mam już 10 lvl i nawet dobry sprzęt bo dostałem od jednego kolesia. Ale mam też drugą postać. Dark Elfa Maga i powiem szczeże że byłem pod wrażeniem jak jednym atakiem połozyłem Kasha Wolf O.o albo tez inne potworki.

Odpowiedz
Ja tam w sumie w Lineage'a długo nie grałem. Jak grałem to miałem Palus Knighta na ok. 30 lvlu i Dark Wizarda na jakimś 15 lvlu. Znudziło mi się później.


Nie dziwota, długoś nie pograł - D
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
U mnie na serwerze jest tak ze hate zucone na jeszcze niezaatakowanego moba dziala duzo silniej niz na chocby drasnietego i najczesciej wystarcza do konca

Hehehe to oczywiscie ja pisalem, Nazin dziwne to forum jest
O'rly? - D
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
tak odpowiem ni z gruchy nie z pietruchy, bo mnie długo nie było. Ale ty dev w większości pierdoły gadasz, aż mi sie nie chce czytać (tzn. nie mam już siły)... więc też nie odpowiem, ale jak powiesz coś nowego to skomentuje

pozdro
Odpowiedz
wiekszosc moich postow na tym forum o lineage jest sprzed jakiegos roku... wtedy sie bledy popelnialo, a jesli chodzi Ci o aktualne posty to nie wiem dokladnie o co
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Wybor i rozwijanie postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...