Czeeść, pospamujmy

Tak w ogóle, dziwnie się czuje, jak na kresce (z napisem ,,Status ostrzeżeń") nie mam kolorowego kawałka ... Czy to jest masochizm psychiczny?

[Dodano po 2 miesiącach]

No jak tak można, najlepszy spamerski temat 2 miesiące stoi bez zmian!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sen zimowy się zaczął... Chociaż nie, czekaj, dla takich spamerów jak na tym forum to najlepszy czas na rozwój :o
Odpowiedz
Już od kilku miesięcy mam tylko troche ponad 1k postów .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Skok przez kozła. Wszyscy skaczemy, w końcu przychodzi kolej na mnie. Po akcji ocena mojego występu przez nauczyciela: Skacze jak separatysta z kraju islamskiego
Odpowiedz
Znowu mnie miesiac nie bylo na gexe .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Gdzie wyciąłeś, Daleju?

Swoją drogą, wczoraj oglądałem thriller w wykonaniu polskiej reprezentacji w piłce ręcznej - czyli zwycięstwo nad Rosją. A ja już zwątpiłem pod koniec... Szmal największym debeściakiem, skubany broni jak natchniony!
Odpowiedz
Kryzys. Mało postów na rynku, cena się zwiększa... I weź tu spam .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Musisz zatem opracować nową technologię, żeby obrócić rynek postów na swoją korzyść.

[Dodano po 10 dniach]



Poprawiliście mi humor tak bardzo.
Odpowiedz
A mi nwn2 wczoraj zepsul bo sie roz... Nawet temat zalożylem ale pewnie nie ma rady.
Jestem w trakcie pisania recenzji do pre sequela, nie odwiedzajcie forum w najblizszym czasie bo jeszcze przypadkiem przeczytacie i juz nigdy nie bedziecie tacy sami \"\".
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
"Głośnik, który nie czeszczy, czyli nie czeba go naprawiać"

Ach, jak ja uwielbiam te suchary w Teleexpresie
Odpowiedz
Suchary są dość suche, wolę biszkopty.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 12 lutego 2015, 17:13 napisał

A tak i wracając na chwilę do sławnej "Zupy Romana" to gdy tylko to widzę w TV to zmieniam kanał na inny -.-


To wciąż nie jest tak niski poziom jak przesławna reklama Media Expert...

Odpowiedz
Ewelinka i niskie ceny O tym już zdążyłem zapomnieć, a ty krzysiu przypomniałeś mi o tym ;_;

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ten filmik się przejadł .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ktoś ma jakiś pomysł na schemat eseju o konflikcie etnicznym na przykładzie Chin i Tybetu? Muszę wypisać 7 stron o tym, a od 4 godzin walę głową w biurko i nic mi nie przychodzi do głowy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 17 lutego 2015, 23:29 napisał

Ktoś ma jakiś pomysł na schemat eseju o konflikcie etnicznym na przykładzie Chin i Tybetu? Muszę wypisać 7 stron o tym, a od 4 godzin walę głową w biurko i nic mi nie przychodzi do głowy.


A tak z ciekawości - co studiujesz?
Temat rzeka, ale jak rozumiem tutaj szukamy rozwiązania prostego, aby tylko było. Moja pierwsza myśl, biorąc pod uwagę że to temat spamu przychodzi mi:
1. Charakterystyka imperiów (w tym współczesnych Chin), na przestrzeni lat ze wspomnieniem ich podejścia do różnych mniejszości etnicznych
2. Historia konfliktu Chińczyków z Tybetańczykami - tu już wkraczamy w sferę propagandy i w zależności od tego co chcesz napisać i źródeł różnie może tekst wyglądać
3. Na koniec jakiś ciekawy morał... w jedną albo w drugą stronę. Jakie wnioski powinni wyciągnąć inni ciemiężcy i inni ciemiężeni na przykładzie Chin i Tybetu ...
Gott mit uns
Odpowiedz
Etnologię i antropologię kulturową Dlatego muszę się raczej trzymać współczesności w tym, a współczesne trochę ciężko obrać z propagandy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 17 lutego 2015, 23:47 napisał

Etnologię i antropologię kulturową Dlatego muszę się raczej trzymać współczesności w tym, a współczesne trochę ciężko obrać z propagandy.


Historię również ciężko obrać z propagandy. Różnica jedynie taka, że na doświadczenia z dynastii Ming, albo piastowskiej Polski patrzysz z większym dystansem.
Gott mit uns
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...