[GI] Jak zainstalować trainery?

Mam proble. Po ściągnięciu pliku z downlandów "VisiGothic" rozpakowuje go tam gdzie trzeba ( albo tak mi się tylko wydaje ) i nie działa. jego działanie miało być następujące:
Rozpoczynam grę w nowym obozie w domku ryżowego księcia i mam wziąźć z domku obok kusze i zanieść moim kolegą ( nie wiem jak to wygląda i oco tam chodzi bo nie miałem przecież możliwości grać ) w nowym obozie. I teraz na dodatek ściągam jeszcze ten duży plik, który ma ok 110 mega i proszę abyście pomogli i podpowiedzieli jak to mam zrobić, bo nie mam co robić wszystkie gothici przeszedłem, a że mam zainstalowanego jedynkę więc postanowiłem sobie to ściągnąć.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję !!!
Odpowiedz
Mam problem, zainstalowałem trainera z downlandów tego dużego ( ok 110 mega ) i gra włącza mi się i gram jak bym nie miał tego dodatku, czyli gram w normalnego Gothica. Zainstalowałem go w głownym folderze gothica. Mam Windowsa XP nie wiem czy to jakaś różnica. Pomóżcie !!!

Przedtem też był taki trainer, co chodziło w nim że pojawiam się w chacie ryżowego księcia i mam zanieść kusze moim kumplom do nowego obozu, też mi nie chodzi, jak wiecie jaki jest tego problem to napiszcie mi proszę ;(

Proszęo szybką odpowiedz

Dzięki z góry !!!!!!

Połączyłem te dwa tematy - Med
Odpowiedz
A mi pokazuje się ten napis gdy chcę włączyć moda "D:\Gothic\System\Spacer.exe-game:diccuric_1_1.ini -zlog:5,sD:\gothic

Nie można odnaleźć określonego pliku"

I nie mam go, może ktoś mi go przesłać. proszę
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
A masz zainstalowanego Player Kita ?
Odpowiedz
← Gothic

Jak zainstalować trainery? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...