Jakie piwo lubicie? :)

Witam. Nie zauwazylem takiego watku na forum a mysle ze by sie przydal Tak wiec ja zaczne
Bardzo lubie pic Perle, Warke, Oraz Piwo Żywe
A Wy jakie piwo lubicie?
Odpowiedz
Oj, temat rzeka . Moje fundusze, które przeznaczyć mogę na ten złocisty trunek są zazwyczaj mocno ograniczone, niemniej zawsze podczas kupowania piwa staram się spróbować czegoś nowego . Z najpopularniejszych z pewnością dobre są Desperados (obydwa kolory), Gingers (pyszny, imbirowy smak), Namysłów, Łomża Niepasteryzowana oraz browary spod znaku Książęce (prócz jasnego ryżowego, jakoś mi nie podchodzi). Przepadam także za wszelakiego rodzaju napojami piwopodobnymi - a więc Lech Ice Shandy oraz Warka, Okocim Radler również przypadły mi do gustu. Także Redds, szczególnie Grejpfrut/Ananas

Z tych mniej popularnych - na pewno świetne jest piwo Bojan Toporek, warzone przez polskich strażaków. Dalej Piwo na miodzie gryczanym, całkiem całkiem. Średnio smakuje mi zachwalany przez większość guiness (i ta cena!). Całkowita ohyda to Piwo Czekoladowe. Tak, tak, jest taki wynalazek, który miałem okazję raz spożywać . Nie polecam.

Pewnie o czymś zapomniałem, jak to zwykle. A wasze? Jakie są wasze ulubione piwa ?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ja najbardziej gustuje w piwie darmowym. Potem dopiero pojawia się Lech wraz z Raciborskim a potem jakoś tak już mi obojętnie.
Odpowiedz
Piwa Rzemieślinicze na amerykańskich chmielach nalepsze z browaru Ale Browar, Pinta i Doctor Brew
Odpowiedz
Black Boss wymiata. Jak Marcellus Wallace
Odpowiedz
Ja to czasami sam warze piwo, takie smakuje mi najlepiej ale generalnie to tutaj można pisać i pisać Zależy od nastroju, na lato pszeniczne, w zimie portery, IPA i Stout przy każdej okazji.

Warzy tutaj ktoś jeszcze piwo?
Odpowiedz
Perełkę Pils bądź Żuberka.

Warzyć piwa się chyba jeszcze nie odważę, ale od pewnego czasu chodzi mi po głowie domowy cydr.
Odpowiedz
Takie najlepsze Ale ostatnio płaciłem po 7 za ciepłe i też było dobrze.
Odpowiedz
Nie liczy się piwo tylko towarzystwo

A swoją drogą, to piwo nie mogło być rozwodnione skoro pani przy tobie otwierała butelkę. Rozwodniona była kawa z automatu, ale była za darmo, więc się nie czepiajmy aż tak
Odpowiedz
To z kjia była rozwodnione Aż żałuję, że nie braliśmy tego w butelkach, ale pewnie kosztowało milion monet.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 3 maja 2015, 19:55 napisał

To z kjia była rozwodnione Aż żałuję, że nie braliśmy tego w butelkach, ale pewnie kosztowało milion monet.


7 zł
Odpowiedz
Jeżeli mowa o piwku to tylko letnie i wygazowane.
Odpowiedz
← Karczma

Jakie piwo lubicie? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...