[TESIII] [Tribunal] Czy gral ktos?

Oliver sorki ze skasowalem ale twoj post byl kompletnie nie na temat wiec skasowalem jezleli chcesz sprawe mojego avatarka mozemy zalatwic na gg....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jak iż grałęm to się wypowiem bez porównań z Bloodem narazie. Dla mnie Trib był udanym dodatkiem. Nie przeszkadza mi to, ze rzadko widujemy światło dziennie (co jest przesadą bo znów nie siedzimy w podziemiach cały dzień). Szczerze mówiąc to jak się naczytałem, to zacząłem sądzić, że całe miasto jest położone POD Ziemią i nie ma tam ani promienia Słońca. Co by mi się opłacało, gdyż grałem wampirem a ci jak wiadomo Słońce znoszą bardzo średnio. Poziom trudności znacznie podwyższony. Nawet z tym marnym 71 lvl, którym rządziłem na powierzchni tutaj miałem problemy. Nie raz pozostawałem przy liczbach 10/XXX. Zatem na nudne walki narzekać nie można. Pojawiają się nowe potwory, które przyadły mi go gustu. Szczególnie te w Clock City (lub inaczej miaście Solith Soila czy jak temo pół-bogowi). Co do fabuły to narzekać znów tak nie można. Jest sporo zadań zarówno ze strony Straży jak i Świątyni. Wątek głowny rzekł bym ciekawy. Almexia była kochanka Nerevara, która pod koniec zdradza nas pchana rządzą bycia jedyną prawdziewą boginnią. Broń Płomień Prawdy (chyba tak się nazywa w wersji PL) wygląda ładnie i jest to przyzwoita broń. Chociaż mi osobiście bardziej podobała się broń boginni ale to inna bajka. Zatem jak dla mnie jest to udany i przywoity dodatek.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
W Tribunalu wreszcie pojawily sie jakies postacie z ktorymi mialem szanse przegrac , to duzy plus bo w Morrowind Najsilniejsze stwory takie jak Zlote Bóstwo, albo Deadra mozna bylo bez problemu rozwalic, tak samo jak przywodce np. Glidii Magow, w Tribunalu Trzeba naprawde sie postarac zeby zabis straznika. Moim zdaniem fabuła w Tribunalu jest duzo ciekawsza i bardziej orginalna, zostalo to okupione zmniejszeniem swobody dzialania, ale barodz mi sie spodobala.
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Tribunal jest na serio swietny, warto zagrac ! :]
Odpowiedz
Oj z pewnością wielu grało... A mnie się w nim spodobały ciekawe zadanka np. to z teatrem.

Ale wnerwiała mnie ta ograniczona swoboda tylko mury,podziemia i nic więcej. Bloodmoon(Przepowiednia)
jest o wiele lepszy.
Odpowiedz
Dla mnie Tribunal się nie podoba bo:
za mało potworów
za mało misji
za mały świat
na Mrocznym Bractwie się zawiodłem ale jest super mod zmieniający pancerze Mrocznego Bractwa to chyba jedyna zaleta Tribunala.
Odpowiedz
Wiecie jak zainstalować Tribunala???Nie dawno kupiłem se The Elder Scrolls:Morrowind Złota Edycja z Dodatkami.W gazetce pisze że automatycznie się instaluje ale nic nie ma z tribunala!!!Działa ale bez dodatków!!!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

[Tribunal] Czy gral ktos? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...