[NWN1] Pomocnicy

Zbroja z czerwonego tradycyjnie ale z białego i miedzianego losowo w "specjalnych skrzynkach" przy mocnych przeciwnikach np Klauth czy Slad Smierci, Balor Półsmok itd Każdy rozdział ma takiego bossa albo dwóch - trzeba tylko robić częsty load i być cierpliwy. Nie wiem czy to zależy od poziomu ale wcześniejsze przejście czalego NWN z dodatkami się przydaje - jak grałem pierwszy raz to takie rzeczy mi wnie wypadały jak za drugim
Odpowiedz
Ja znalazłem miedzianą zbroję w Dokach w skrzyni w zamkniętym domu. I nosze sobie zwykłą smoczą zbroję super jest.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W 1 akcie?!
Odpowiedz
No. Tylko że ja gram 2 raz tą samą postacią na 17 poziomie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
hmm trzea sprawdzić
Odpowiedz
Tylko, że wiesz to może być losowo wybrane miejsce. Poza tym miedziana zbroja jest dosyć słaba.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nieobchodzi mnie to ja zbieram zestawy czyli musze ja znaleĽć
Odpowiedz
Zbierasz zestawy - jakie zestawy ? - chcesz mieć wszystkie smocze zbroje ? Zestaw to chyba tylko Nashera i nic więcej.
Odpowiedz
ujme to tak zbieram zestawy takie jak np
Zbroja + tarcza z czerwonego smoka (+ ognisty miecz)
Zbroja + hełm z czarnego staraznika (+ plus miecz wykradający życie)
Zbroja z białego smoka (+lodowy miecz)
Zbroja z miedzianego smoka (+trójący miecz)

(Te w nawiasie to tylko dla dopasowania broni do wyglądu)
Odpowiedz
No w końcu mój (mija wrodzona sromność)
Odpowiedz
Plan niezły? Mam tylko jedno pytanko gdzie występuje miedziany smok? Ba ja takiego nie widziałem. Chyba, że jest w HoU, bo w to jeszcze nie grałem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Miedziany smok leży martwy w jednej z jaskiń w rozdziale II na grzbiecie świata


Gorsewion
Odpowiedz
Ale w podstawce czy SoU, bo w podstawce to grzbie świata jest w 3 chyba a w SoU nie ma wcale. A propos smaka zostawiał zbroję?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hej Gamorin. Znalazłem zbroję z białego smoka u Nevy. To jest ten koleś z misji Południowy trakt: Biedny Neva.
Odpowiedz
Niemożliwe, ja go niedawno zabiłem i nie miał zbroji. Bo chodzi Ci o tego kolesia przy kamieniach z jeszcze dwójką innych. Ci co niby Ci wkręcili, że zginął im brat, a chodziło im o to, żeby Cię zabić?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak to on. Ale te zbroje występują losowo w różnych miejscach. Poza tym ja grałem drugi raz tą samą postacią i mam 18 poziom. Więc sam rozumiesz.
Odpowiedz
Nie pomyliłem się... II rozdział, no w podstawce... grzbiet swiata... ale on nnie zostawia zadnej zbroi, przy nim mozna znalesc tylko taką łuske. Ja na razie znalazłem tylko czerwoną zbroję smoka.


Gorsewion
Odpowiedz
Palooch weĽ mi dokładnie wytłumacz, gdzie jest ten grzbiet świata. Południowy trakt, pólnocny czy wschodni? A może Luskan? No i gdzie jest ten smok?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
grzbiet swiata jest w 3 akcie :DDDDDD a co do smoka to lezy martwy w jednej z jaskin jest tam wiecej smokow luska jest dla bodycknocka czy jak sie tam pisze imie tego kurdupla
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pomocnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...