[Lineage II] Lineage 2

ja sobie gram na torontoL2 i moja spellhowlerka ma 53 lvl na RoFA gralam troche przed moja przerwa z l2 ale po numerach z GM'ami niemam zamiaru tam wiecej grac : )
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Jak zrobic z l2 by mozna bylo grav na calym ekranie a nie w oknie?


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Dokładnie to się nie znam, ale spróbuj po uruchomieniu gry w oknie nacisnąc ALT-ENTER.
Odpowiedz
Zależy od patcha, który ściągamy ze stronki. W dużej ilości przypadków admini umieszczają na swojej stronie patche i do wersjii oknie, jak i do full-screen.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Bywa że plik l2.ini jest rozhashowany. Tak jest w przypadku FR. Szukamy wewnątrz linii SratrupFullscreen=False i zmieniamy na True
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
hehe... sam zdazylem do tego dojsc i dziala :]


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Ja gram na allseronie, to całkiem polski darmowy serwer, jednak stawia przed graczami wymagania, zanim otrzyma sie konto, jesli szukacie rozrywki bogatszej niż zwykły hack and slash to znajdziecie ją własnie tam ;]
Odpowiedz
No więc gram już od dłuższego czasu w tą gre i wypowiem sie co nieco na jej temat. Jest to jedyna gra ktora mnie tak wciągła, w soboty potrafie w nią grać od 10:00 do 23:00 z przerwami na jedzenie i załatwianie się Przedewszystkim zupełna nieliniowość, wspaniała grafika i oczywiscie sami żywi gracze (pełno polaków ). Gorąco polecam tą gre każdemu.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja gram na www.deviantrealms.com - serwer alexandria, niestety limit graczy zosatl przekorczony i rejestrowac sie moga tylko donatorzy... Mam Dark Avenegera na 45 lev, serwer jest 3 rate.
A tak wogole to moj perwzsy post tutaj i witam wszytkich
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Witaj ! Zawsze miło przywitać nowego użytkownika, który napiszę więcej niż jeden post Mam nadzieje, że pozostaniesz z nami na dłużej

A wracając do tematu to akurat w mojej krótkiej karierze w Lineage 2 grałem na tym samym serwerze co pan RaZielus Przyjemnie sie grało, mili ludzie (służący pomocą dla "nowych") i ogólna kultura. Raz tylko spotkałem jednego lamera.

Niestety musiałem skończyć z tą grą (nawet w klanie byłem, który nie rozpadł się po 2 dniach co się chwali) z powodu okropnych lagów. Przyczyną była Neostrada 180 (czy jak to sie ona nazywa) - przy większej ilości ludzi gra stawała się niemożliwa. Hmmm.... ostatnio zmieniłem internet na szybszy, więc kto wie ? Może powrócę do gry.....
Odpowiedz
First - Witamy RaZielusa w świecie Aden... i GAME EXE of koz.
Hmm... To dziwne, Tokarze... Mam tę samą Neo i gra chodzi świetnie, przeszkodą jest tylko moja grafika i 512 ramu (to takie optimum w sumie...) :]
No i muszę się zabrać za dział, bo polowa tematów chyba jest już nieaktualna >.>
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Moji koledzy graja na najwolniejszej neostradzie i problemy maja tylko w weekendowe wieczory, DevianT zmienil serwery na wydajniejsze teraz
Jest jeden problem - zostal wyczerpany limit zarejesrotwanych i konto zalozyc moga tylko Donatorzy, jesli chcesz to zamierzam z klanem wyslac im po ok 5$ od osoby listem, mozesz sie przylaczyc i wtedy uzyskasz status Donatora. Jesli ktos ma jakies Pytanie zwiazane z L2 to zapraszam do mnie, juz troszke o tej grze wiem
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Hmmm.... jak wchodziłem do każdego większego miasta na kontynencie gra okropnie lagowała Myslałem, że to przez neo, ale skoro mówicie, że nie...... Podajcie wymagania tej gry pewnie to przez to ?
Odpowiedz
Minimum:
procek 800 MHz +
RAM więcej niż 256
Grafa - GeForce 2 +
połączenie: 56K

Rekomendowane:
procek 1Gz +
RAM 512+
GrForce4 +
Broadband Internet Connection >.> nie wiem jak to po naszemu
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Witam cię RaZielus.

Ja jak już mówiłem gram na "idragon3d" na serwerze Zenith (5x). Mam tam już Bladedancera na 52 oraz Artisana na 20 :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

RAM więcej niż 256


Echhh..... to mnie dobiło. Mam 256 ramu Trudno chyba sobie nie pogram A szkoda, bo gierka w istocie fajna i wciągająca. Cholera muszę w końcu dokupić trochę ramu, bo obecnie na wszystko jest potrzebne minimum 512..... Co za życie kiedyś dobry komputer starczył na dobre 5 lat, a teraz........
Odpowiedz
Ja gram na 3x, ale to moja pierwsza postac, mysle ze gdybym zaczynal od nowa to na minimum 5x rates.

done - D.
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
A ja właśnie ściągam, i to dzięki wam ;p Za jakieś 20h będę mógł już wypakować i cieszyć oczy tą gierką... Tak na marginesie - opłaca się wziąć Dark Elfa Fightera?
Odpowiedz
Finkregh, zależy jak chcesz grać. Ja z góry żadnej rasy/klasy nie polecam.. Z zasady Dark Elfy są słabe fizycznie (mało HP), silne mentalnie (najwięcej matk ze wszystkich ras), light elfy na odwrót, ludzie "powinni" być zbalansowani pomiędzy tymi dwoma rasami. Orki są wystarczalne same w sobie i na pvm woje tej rasy radzą sobie dobrze. Magowie/bufferzy orków wymagają nieco więcej pracy (od 50 lv samemu już gorzej). A krasnale? To rasa nastawiona na handel :] Ale trenić też trzeba, samemu można, ale w drużynie zawsze raźniej.
O pvp nie mówię, bo sama nie gram. Tylko pamiętaj, polub trochę tę postać którą grasz, a życzę wybrania takiej, z jaką będziesz czuł się pewnie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...