[Lineage II] Jak sprzedawać zbroje/bronie?

No właśnie. Mam z tym spory problem.
[ sugestia] A u sklepikarza próbowałaś? tam gdzie mozna coś kupic mozna coś zazwyczaj sprzedać [ /sugestia]
Jeśli jest to coś za co się da wyciągnąć trochę grosza, ustawia się "private shop", to takie 2 opcje w karcie postaci. Używasz odpowiedniej opcji, zaznaczasz to co chcesz sprzedać, wyceniasz i zaczynasz sprzedaż.
Można ustawić private shop-sell i private shop-buy.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Ekhtelion, proszę. Taka głupia to ja nie jestem.

Czy może zależy to od poziomu danego przedmiotu?
co zależy od poziomu przedmiotu? nie rozumiem pytania...
a... przede wszystkim chwytaj za kalkulator i przeliczaj...
czasem lepiej coś skrystalizować, a jak już skrystalizujesz to najlepiej zrobić z tego SS
Eeeeee...słucham? Ja gram od dopiero...2 dni.

Chodzi mi o to, czy można sprzedać w sklepie przedmiot b. kiepski?
rany boskie w kazdym sklepie mozna sprzedac kazdy przedmiot wyjatkiem sa chyba przedmioty z ktorymi zaczynasz gre ich jedynie chyba niemozna sprzedac wystarczy je zniszczyc i po sprawie a ty akodo trzymaj sie tematu.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Myśle, że ona nie może sprzedać początkowych przemiotów i dlatego pyta nas o to. Przemiotów startowych nie można sprzedać, każde inne można, ssd o któych była mowa to soul shooty czyli wspomagacze, podwajają obrażenia zadawane bronią są też wspomagacze dla czarów, ale tym będziesz martwić sie dopiero potem i nie martw się po dwóch dniach grania tez nie wiedziałem wszystkiego, choć miałem spore zaplecze teoretyczne
Przedmiotow startowych nie da sie sprzedac, zbroji broni itp, NIE SPRZEDAJE sie w SKLEPIE poniewazn np za bron kosztujaca 9kk sklepikarz zaplaci ci ok 4,5kk
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Temat zamykamy - na pytanie odpowiedzieliśmy na wszytstkie możliwe sposoby.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...