[NWN2] Nwn2 wybiera sciezke zla

Problem jest taki: w kampanii jestem w miejscu gdzie sie idzie do ruin do portalu piesni, zeby sie teleportowac do zachodniego portu i zlozyc miecz gith, ale gdy tylko wybieram sie na wycieczke przez mape swiata (normalne chodzenie miedzy lokacjami warowni dziala jak trzeba) niezależnie gdzie i czy spotkam cos po drodze gra w 1/3 ladowania sie wylacza.
Windows 7, mam maske zdrajcy, wczesniej byly problemy, ze nie bylo jakis plików dll chyba, ale po reinstalce dzialalo jak trzeba aż do teraz. Wczytywalem jakiegos save i mimo ze nie bylo wtedy problemu, kiedy tego save robilem, to teraz jest.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Spróbuj zainstalować w innym folderze, aktualizuj do bólu, próbuj też z trybem zgodności oraz koligacją procesów, albo też obniż wszystkie ustawienia graifczne do minimum.
Odpowiedz
Co od aktualizowania:
Jak próbuję (mam wersje chyba 1.10) to nie działa.
Czy reinstalka zrobi mojej postaci/saveom jakąś krzywdę (postać jest Genasem ziemi, a tego w podstawce nie było).

[Dodano po 4 minutach]

Co do instalki to mialem kiedys problem ale po zainstalowaniu w odosobnionym miejscu bylo cacy.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nwn2 wybiera sciezke zla - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...