Marta Matyjasik vs Joanna Guz

Która z panien ładniejsza jest ? :P

Marta Matyjasik (8 głosów [57.14%])
Joanna Guz (6 głosów [42.86%])
Mnie osobiście bardziej spodobała się Marta. Ładnie na zdjeciach wyszła i według mnie wygląda atrakcyjniej.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Powiem tak. Nie znam obydwóch pań, pierwszy raz je widzę, więc ładniejsza dla mnie jest Joanna Guz. I już.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

pokażcie mi obie bez tapety na twarzy, to wam powiem >_<
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Użytkownik Deunan dnia Nov 18 2005, 06:17 PM napisał

pokażcie mi obie bez tapety na twarzy, to wam powiem >_<

[post="38273"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



moze lepiej nie:p

Moim skromnym zdaniem, obie panie są równie ładne lecz, Joasia wyprzedza swa przeciwniczke minimlnie
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Obu pań nigdy na oczy nie widzialem, ale bardziej podoba mi się Joanna. A bez tapet to jakieś maszkarony by były może ;]

ps.Drugie zdjęcie Marty mi się nie otwiera...


Tonari no Totoro!
Tak samo jak reszta pierwszy raz je widze... ale bardziej podoba mi się Magda... nie, Marta ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Marta o wiele ładniejsza vote +

Ojej.... każda kobieta się choć trochę tapetuję Taka prawda niestety
>.> wiesz, kidey ostatni raz nałożyłam trochę pudru i kolorową pomadkę? Na swoją studniówkę. Nie mówcie mi tylko że nie znacie ładnych dziewczyn, które się nie malują
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
yy..... no.. Może znalazłaby się jakaś, ale nie w mojej miejscowości :mrgreen:

Cytat

Nie mówcie mi tylko że nie znacie ładnych dziewczyn, które się nie malują


Takie są, ale obecnie jest to gatunek wymierający Takie fakty niestety
nom, naszczescie u mnie w szkole jest raczej zabonione takie ,,brutalne malowanie", pozatym moim skromnym zdaniem takie mocne tapety sa mowiac lekko nieestetyczne. I mi takie laski z 5kg podru na twarzy, badz jakims czerwonym badziewiem nad oczami się nie podobaja.

p.s u mnie w szkole nauczycielki zachorowaly chyba na jakas drurna mode malowania sobie nad oczami na zielono i uczniowie maja z nich totalna beke jak je widza
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Czy będzie to niestosowne, jeśli wspomnę tylko, iż nie podoba mi się kompletnie żadna z przedstawianych tu dam? Nic specjalnego, zero charakteru, osobowości (subiektywne wrażenia...) i w ogóle... Więcej fantazji szanowni panowie...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Zagłosowałem na Martę, bo wyszła jakoś naturalniej... Ale nie znam ich, i wolałbym je oględać bez tapety :mrgreen:
Już to wałkowaliśmy panowie...Trudno chyba wytrzasknać panie bez tapet. W innym wypadku najlpeiej będzie gdy takie tematy nie będa się już pokazywac. Po co, gdy i tak wszystko to tapety i nie ma po co głosować? Zatem nie widzę sensu bytowania takiego tematu. Oceniamy to co jest, czy z tapetą czy bez. A bez to jeszcze byśmy się zrazili i tyle...cieszy oczy...jesli tak to mozna powiedzieć...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Mnie użekly oczy Joanny dlateog oddałem głos na Nią. Kwestia gustu, ale te oczy....8)
← Karczma
Wczytywanie...