[F3] Pudełkowa wersja Fallut 3

Hej. mam problem z falloutem... chcę zagrać w gierkę używając modów ale FOSE poprawnie działa tylko na wersji ze Steam... po długim procesie pachowania FOSE przy próbie odpalenia wyświetliło komunikat że z racji tego że płyta jest zabezpieczona przez SafeDisc nie można odpalić FOSE.

i tu jest moja prośba: czy mógłby mi ktoś pokazać jak to zabezpieczenie zdjąć???

[size="7"][/size][color="#FF0000"][/color][b][/b]NIE ADMINIE, NIE CHCĘ TEGO WRZUCAĆ DO NETU!!! TO BĘDZIE NA UŻYTEK WŁASNY!!!
Odpowiedz
A nie masz na pudełku cd-keya? Takie keye najczęściej można użyć na steamie i dodać grę.
A poza tym nie sądzę, żebyśmy mogli, nawet jeżeli wiemy jak, udzielać takich odpowiedzi tutaj.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 25 stycznia 2015, 18:34 napisał

A nie masz na pudełku cd-keya? Takie keye najczęściej można użyć na steamie i dodać grę.
A poza tym nie sądzę, żebyśmy mogli, nawet jeżeli wiemy jak, udzielać takich odpowiedzi tutaj.


Mam wersję od cenegi... ale jak ktoś chce mi pomóc to zapraszam na moje gg: 50833079
Odpowiedz
← Fallout

Pudełkowa wersja Fallut 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...