[NWN1] Problem z awansem Towarzyszy

Witam,

Kupiłem ostatnio NWN edycję diamentową. Problem mam taki, że przy moim awansie nie awansuje Towarzysz.
Nie ma też opcji podczas rozmowy z nim aby chciał się podszkolić. Wybrałem Tomiego, ale niestety, kiedy ja już mam kilka poziomów więcej (przeszedłem Półwysep i atakuję ostatniego bosa w Żebraczym Gnieździe) Tom ginie po 2 trafieniach. Jak miał 36 punktów życia na początku tak ma je przez cały czas gry.

Drugim problemem jest to że Towarzysze w ogóle nie pytają się o przedmioty potrzebne do zadań z ich opowieści. Mam już eliksir dla Sharwyn, przepis dla Boddyknocka i dokument dla Tomiego... i nic.

HELP
Odpowiedz
Hmmm... Próbowałeś "twardego resetu", czyli odłączenia towarzysza od drużyny, zatrudnienia nowego i powrotu do starego? Ewentualnie wcześniejszych zapisów gry? Dzieje się tak zawsze, przy każdej klasie postaci, w każdym akcie?
Odpowiedz
Już rozkminiłem. Odpowiedź jest bardzo prosta.

Towarzysze zaczunają grę na 4 lv, a ty na 3 (po wyjściu z akademii). Więc żeby awansowali ty musisz mieć lv co najmniej 6.

Poza tym na 5 dopowiadają swoją historię, a na 6 ją kończą prosząc o przedmiot.

Jedynym moim usprawiedliwieniem jest to, że gram w nią po raz pierwszy.

Co do Toma to po prostu ma słabe punkty życia na 4 lv i trzeba se radzić.

Dzięki.
Odpowiedz
Haha Faktycznie, to nie przyszło mi do głowy, bo przechodząc NwN naście razy automatycznie odrzuciłem taką opcję jako mogącą stanowić problem. Nie masz za co przepraszać, cieszę się, że wszystko w porządku. Polecam od siebie też, by przed końcem aktu wynająć wszystkich najemników jednego po drugim, wyszkolić, poznać ich historie, wykonać ich misje i zgarnąć za nie doświadczenie, a potem wrócić do tego, którego lubimy najbardziej
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z awansem Towarzyszy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...