[TESV] Wasze mody

(nie wypominajcie mi brak niektorych liter...pisalem juz nie raz czemu.) Coz chce zebysmy napisali tu nazwy modow jakich uzywamy i jakich (niekoniecznie nazwa musi byc) szukamy.A takze zrodlo. Czy sa ze Steam czy z innej stronki.

Uzywam :."Oblivion Dragon Knight Set" Dodaje smocza zbroje z obliviona. Potrzeba 90 LVL w kowalstwie. Dodaje caly set ciezki pancerz i mieczyk jednoreczny.

"More Blood and Gore" Cos tam z krwia dodaje potem sprawdze dokladnie swiezo zainstalowany. ale z tego co zrozumialem z opisu to sa to lepsze efekty krwi.

Ulubione to : Wszelkie mody graficzne.

Szukam : Moda ktory ma rojo ze jak poruszasz zwlokami to robia sie plamy krwi itp.(do zobaczenia w odc "Legat Cipius"

Odpowiedz
Become Highking of Skyrim - Mod pozwala zostać Najwyższym Królem Skyrim. Niedaleko Samotnii jest wejście do miasta do którego zapraszamy mieszkańców zatrudniać urzędników. Jest tam wiele miejsc np. ambasada (w której możemy wypowiedzieć wojnę Thalmorowi)lub portal do Sovngardu. Możemy wszystko . Mod znajdziecie na stronie Nexus Mods.

SkyUI mod - Pozwala na szybki dostęp do wszystkich przedmiotów. Nasze rzeczy da się szybko znaleźć. Bardzo przydatny i ułatwiający grę. Ten mod też znajdziecie na Nexus Mods

Jobs of Skyrim - Mod który dodaje prace. Można łatwo zarobić złoto będąc kucharzem, kowalem, łowcą głów itp. Modyfikacja jest w języku Polskim na stronie Nexus Mods.

To moje ulubione mody. Jak znajde inne, warte polecenia to jeszcze napisze.
Odpowiedz
O. W sumie to sprawdzę te mody, bo zawsze chciałam coś pododawać, ale jest ich tak dużo, że nie wiem w sumie, które się nadają do czegokolwiek, a które nie.
Odpowiedz
mod graficzny Reserve II dostępny na steamie.
Po zainstalowaniu dodany zostaje dom na wschód od Białej Grani.
Przyda się szczególnie na początku gry.
Istnieje opcja szybkiej podróży. Nie trzeba konieczności odkrywania.
Krótko o nim. Jest miły dla oka i bardzo sensownie zaprojektowany. Łatwy dostęp bez konieczności szukania kluczy. Posiada wiele ciekawych opcji takie jak warsztat kowalski, laboratorium alchemiczne i wiele innych.
W domu znajduja się 3 postacie huskarl Heltak, Loralyn Bladesong i Rary Swiftserve.
Wydaje mi sie, że mod jest warty uwagi.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wasze mody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...