Dzisiaj nauczyłem się...

ja dzisiaj nauczyłem się, że czasem warto dobrze się wyspać

Polecam też pouczyć się słownika.
Odpowiedz
, że nie warto skakać ze szczęścia bo potem noga 'leci' w gips i w ogóle nie mogę już skakać
Odpowiedz
Lol. Mój tata kiedyś postanowił, że będzie skakał na skakance. Skoczył trzy razy i zerwał achillesa. Więc z dwojga złego...

Ja się dzisiaj za to będę musiała ekspresowo nauczyć do jutrzejszego egzaminu z Socjologii
Odpowiedz
Ja się nauczyłam, że "ERK jest kinazą należącą do kinaz MOS, katalizuje Rsk, które hamuje dzialanie kompleksu stymulującego apoptozę". Chyba będzie ciężko na tym egzaminie...
Odpowiedz
Dzisiaj nauczyłem się, że zawsze trzeba dokładnie sprawdzić samchód przed podróżą. Nigdy nie wiadomo kiedy coś nawali na środku drogi a mi właśnie to sie przytrafiło ;/
Odpowiedz
Nauczyłem się właśnie, że naweet deszcz jest wstanie powstrzymać polskie pociągi, tak przynajmniej mówi konduktor cccytuję: "to przez deszcz"
Odpowiedz
A ja nauczyłem się, że najlepiej uczyć się samodzielnie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
@Rantipole: znam Twój ból, bracie!

Nauczyłem się wczoraj, że muszę częściej werbalnie wyrażać swoje życzenia - 2 dni temu dałem znać kumplowi, którego dawno nie widziałem, że fajnie by było, gdyby mnie odwiedził i wrócił na trochę do Polski z Danii. Wczoraj, późnym wieczorem, po prostu zjawił się u mych drzwi z dwoma czteropakami. Nie lubię być zaskakiwany, ale muszę przyznać, że cała sytuacja była po prostu zajebista!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Że spanie za długie powoduje ból pleców
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Albo szyi...

"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Proponuje wam twarde łoże albo tydzień pracy przy wycinaniu drzew na Syberii, ponoć zabija wszelkie bóle.

Ja natomiast nauczyłem się dziś jak grać w Triumph and Treachery i przywołało mi wiarę w to, że mogę wygrać ze swym Meat Bossem.
Odpowiedz
Nauczyłem się smażenia jajecznicy bez przypalania jej.
Odpowiedz
Jak ja robię jajecznicę, to wychodzi jajecznica, jak jajko sadzone - jajecznica, jak omleta - troche ciastowa (cieściana, ciaściana?) jajecznica, jak jajko na miękko - jajko na twardo, jak jajko na twardo, to jajko na twardo .

[Dodano po 33 sekundach]

PS. co do kulinariów polecam kawę z imbirem i gałką muszkatołową.

[Dodano po 37 sekundach]

Kawa = słodka substancja z wody, mleka i proszku, mierzona w kubkach.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Dzisiaj nauczyłem się... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...