[AoC] Kod z pudełka na premium

Witam kupno pudełka z grą Age of Conan daje 30 dni premium i żeby skorzystać z premium musze zakładać nowe konto czy mogę kod na premium przypisać do istniejącego konta?
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ten klucz nie może zostać ponownie dodany do istniejącego konta, jeśli już raz na nim go wykorzystywano. Czyli pozostaje ci stworzyć nowe, pograć 30 dni i opłacić w razie czego dalszy abonament premium albo nie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 6 stycznia 2015, 23:01 napisał

Wydaje mi się, że ten klucz nie może zostać ponownie dodany do istniejącego konta, jeśli już raz na nim go wykorzystywano. Czyli pozostaje ci stworzyć nowe, pograć 30 dni i opłacić w razie czego dalszy abonament premium albo nie.
Gram na razie F2P i chciałbym kupić premium najlepiej z pudełkiem i jeśli pierwszy raz wpisze taki kod czy do konta zostanie dodane premium?
Odpowiedz
Powinno więc być ok ale proponowałbym się zapytać na oficjalnym forum gry. W sumie były jakieś polskie serwery w grze i tam zapewne też znajdziesz pomoc.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Kod z pudełka na premium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...