Błędy

U mnie też jest dobrze. Możę masz coś nie tak z kodowaniem, Ekh?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Raczej nie, bo ja też mam ten sam problem. Już od kilku tekstów nie mam polskich liter.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Muszę się czasami dwa razy wylogowywać... :O Tzn. jak nacisne wyloguj to tak jakby odświeża mi sie strona główna forum ale nadal jestem zalogowany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ciagle nie ma informacji o komunikatorach! Zamist gg/telna/jabbera są emesenyjahu i inne
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi ale mimo moich usilnych starań ciągle nie uświadczyłem żadnej grafiki w newsletterze.
Odpowiedz
Według moich (i nie tylko) spostrzeżeń "Ostatnia Akcja"... kłamie! Odpisuję sobie w sesji dla mnie, patrze do OA i co widzę?

Medivh - Ogląda temat "Początek - dla gwardzistów"...

Albo przed chwilą. Patrzę sobie w Off-Topicu, wchodzę do OA i co?

Medivh - "Ogląda forum cRPG"....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wystarczy wtedy odświeżyc i będzie to co robisz ( i robą) widać. To nie jest problem;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie widzę poslkich liter w SB. Może to tylko chwilowe.
EDIT
Odwołane, już jest ok.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jest taki problem... co jakiś czas wchodze na forum (co jakieś 1-2 godzin) i za każdym razem musze się logować nawet jeżeli zaznacze "pamiętaj mnie"... czy to jakiś błąd czy ja coś źle robie?

-------

PS. pół tysięczny post ;p ;p ;p , jeszcze 166 do mojej ulubionej liczby :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Usunięcie cookies nic nie dało.

Explorer
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Newsletter przyszedł ale ucięty... Jest tylko pierwszy screen i nic poza nim.
Odpowiedz
Potwierdzam. Mam to samo niestety
Odpowiedz
Dokładnie. Jest tylko morda Beholdera i nic więcej :mrgreen: Śmiesznie to wygląda


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie wiem jak to jest z oznaczeniami nowych postów. Na przykład w tym momencie mam pewną grupę postów, częśc będę czytać, część nie (np, waszych sesji nie preglądam). Ok. Oznaczam tę grupę jako przeczytaną. Na dzień póżniej, pokzauje mi się ta sama grupa, znów oznaczam, tym razem każdą podgrupę osobno. Dziś włączam, znów te same posty... Kręćka można dostać...
Edit
i nie wiem co mi sie z kompem dzieje, ale przeglądarka nie zapamiętuje mojego loginu na forum... trochę niewygodnie wklepywać go za każdym razem. Usuwałam ciacha chyba ze 2 razy, i wciąż nic...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
normalnej ;] ognistego lisa znaczy siem. ale to może być wina mojego systemu, reinstall by się w końcu przydał...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...