Wymarzone uniwersum

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 09 wrz 2008 - 14:28 napisał

Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?




Ekh, powiem tak... A kto by nie chciał żyć we własnej krainie marzeń? Raczej taka osoba która nie chce powinna poszukać specjalisty ;p


Ja osobiście nie wiem który bym wybrał... Pewnie też coś swojego ;]
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
1. Zapomniane Krainy, najlepiej u boku Shaski. Zbudowałbym sobie jakiś przyjemny domek w okolicach Nashkel (o ile wyglądałoby tak, jak to pokazywali w BG ) i porwałbym tam dziewuchę
2. Wiedźmin. No i oczywista, samemu być wiedźminem to by było coś.
3. Star Wars, czasy starej republiki. Zawsze chciałem być Jedi, a moje midichloriany raz po raz wołają do mnie, czemu do cholery nie mogę ich wykorzystywać do zjednania się z mocą.
Odpowiedz
Tril, przecież ty masz swój świat. W końcu codziennie jesteś ładowany na twardy dysk, prawda? (Chciałem powiedzieć "ładowany na twardziela", ale jakoś tak dziwnie mi to brzmiało...)

Ekh, a kto by nie chciał żyć w świecie, w którym różowe słonie widuje się nie tylko po pijaku?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Jest takie jedno miejsce, gdzie można stworzyć własny świat i w nim żyć - Uniwersum Szpitala Psychiatrycznego ;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
No nie ma to jak temat sprzed paru miesięcy omawiany przez dwa dni. A potem tylko teksty 'ej koleś zobacz se date ostatniego posta'
--------

Neuroshima. Ze wszystkimi czterema kolorami
Gothic. Bo tak, w każdym poście na temat czegokolwiek wymienię tą grę.
Star Wars. Ukochana saga z dzieciństwa, no przecież...

Może Losty?

...Cube? (OMG, psycholizm.)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 09 wrz 2008 - 15:28 napisał

Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?

Powiedział mod jednego z największych w Polsce for o RPG, grach polegających na odgrywaniu fikcyjnych postaci w fikcyjnych światach. Ke?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
1. świat przedstawiony w "Władcach Pierścieni"
2. świat TES oblivion( troche zmieniony przezemnie)
3.świat Mass effecta.
4. Star wars ( ja jako jedi)
Odpowiedz
Ja najbardziej chciałbym żyć w taki światach jak:
1.Zapomniane krainy.Nie ma to jak zamieszkać w Neverwinter albo w Beregoście
2.W świecie Mass Effect.Oczywiście zamieszkał bym na Illium albo na Cytadeli.
3.W świecie Star Wars za czasów Starej Republiki. W dzieciństwie zawsze marzyłem aby być rycerzem jedi.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Warhammer (wampir)
Frr (mnich)
SW (Lord sith. Ech ta Ciemna Strona Mocy...)
Odpowiedz
Muhahahaha! Odświeżę temat!
1. Forgotten Realms.
2. Ponury Świat Niebezpiecznych przygód.
3. Wiedzmin (świeżo po przypłynięciu ludzi)/Śródziemie po Sauronie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Albo świat Borderlandsów .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzone uniwersum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...