[TESV] Najlepiej wyglądające miasta

Które według Ciebie miasta prezentują się najlepiej?

Biała Grań (7 głosów [24.14%])
Falkret (0 głosów [0%])
Gwiazda Zaranna (0 głosów [0%])
Markart (5 głosów [17.24%])
Morthal (1 głos [3.45%])
Pęknina (2 głosy [6.9%])
Samotnia (7 głosów [24.14%])
Wichrowy Tron (2 głosy [6.9%])
Zimowa Twierdza (3 głosy [10.34%])
Rzeczna Puszcza (2 głosy [6.9%])
Jako, że Skyrim słynie z pięknych widoczków i miast postanowiłem założyć temat, w którym podamy i zagłosujemy na swoich faworytów wśród miast. Wypisałem 9 dużych i jedno małe - Rzeczna Puszcza, gdyż bardzo mi się ona spodobała, ale jeśli będzie trzeba dopisze jeszcze jakieś, choć wydaje mi się, że nie ma więcej, które możnaby umieścić w ankiecie.

Ja głosuję na:
- Rzeczną Puszczę - gdy pierwszy raz ją zobaczyłem, uważałem, że Skyrim nie ma sobie równych. Lubie swojskie, ładne miasta, ale więcej nie spotkałem takich w grze. A szkoda, lasek, domki, brak śniegu i rzeczka... Szkoda, że tak mało questów w tym mieście było.
- Pękninę - wygląda ładnie i oryginalnie, różni się do innych miast. Wywołuje u mnie dziwne uczucia, dzięki panującej tu szarości.
- Białą Grań - te miasto najbardziej pasuje mi do Nordów. nie ma śniegu, dodatkowo fajne domy są w nim. Jorvaskr czy jakoś tak, budzi we mnie chęć pogadania z innymi postaciami, jednak moje pragnienie nie zostaje nawet w najmniejszym stopniu spełnione. Wietrzny Domek, choć ciasny, to jednak ognisko na środku pomieszczenia powoduję, że robi się przytulnie.
- Samotnię - dobrze oświetlone, nie budzi grozy i się podoba. I można tam kupić chyba największy dom (bo kosztuje najdrożej - 25 tys). Dodatkowo miasto jest bardzo duże.
Odpowiedz
Ja wybrałem 3 miasta:
-Markart, chyba moje ulubione miasto bardzo klimatyczne, przypomina mi Vergen z Wiedźmina
-Pęknina, ciekawe miasto, pełno tu kanałów, ciekawa okolica z posiadłością Złotoblask
-Samotnia, miasto można by powiedzieć najbardziej ucywilizowane i zadbane, siedziba cesarskich, nieco przypomina stolicę Cyrodill z poprzedniej części

Ogólnie wszystkie miasta są bardzo ciekawe i dopracowane, nawet te mniejsze, mógłbym zaznaczyć jeszcze kilka jak Wichrowy Tron, Zimowa Twierdza czy Morthal, ale wybrałem te najlepsze wśród najlepszych.

Odpowiedz
[font="Arial"] Od pierwszego wejżenia zauroczyła mnie Biała Grań. Pięknie położona na zboczu góry zwanej Smoczą Przystanią. Nie wiem do końca czemu "przystań" skoro to było smocze więzienie, ale to taki lapsus...
Na drugim miejscu majestatyczny Markart. Już dawno zastanawiałem się czemu nordowie nie zasiedlają tych wszystkich wspaniałych budowli po Dwemerach. Myślałem już, że powodem była niemożliwość dogrzania tych ogromnych komnat, a tu proszę.Jarl Markartu nie boi się kryzysu energetycznego i ma zarąbistą salę tronową.
Fajny średniowieczny klimat mają też Samotnia i Wichrowy Tron, a reszta to tylko wioski.
Urocze - ale wioski...
[/font]
Odpowiedz
Biała Grań !
a na 2 miejscu Zimowa Twierza albo Samotnia
Odpowiedz
Wichrowy Tron - dawna siedziba jednego z największych królów Nordów , Ysgramora. Typowe Norskie miasto które do mnie jakoś przemówiło : Przejmujące zimno i połozżnie u stóp gór , spowodowało że uznałem je za najprawdziwsze "pełnokrwiste" Norskie miasto!

Biała Gran - Piękne miasto handlowe położone w centrum Skyrim. Bardzo mi się podoba klimat miasta jak i również kojarzy mi się z Edoras. (I tak chyba miało być.)

Markart - Miasto mojej ulubionej niegrywalnej rasy : Dwemerów. Potężna twierdza zdolna z odpowiednimi zapasami przetrwać wieloletnie oblężenie.

Odpowiedz
1.Samotnia-Miasto nad morskie pełne ryb i wody.
2.Markart-Miasto o dewmerskiej przeszłości i ruin tej rasy.
3.Biała Grań-Miasto chandlu mięsem, rybami i różnymi innymi żeczami.
4.Pęknina-Miasto karawan koni itp.
5.Wichrowy Tron-Miasto na pułnocno wschodniej części skyrim.
6.Morthal-Fajne questy są i siedziba mrocznego bractwa.
7.Gwiazda Zaranna-Miasto przy granicy skyrim.
8.Zimowa twierdza-Miasto śniegu magji i okolicznych dargurskich lochuw.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Najlepiej wyglądające miasta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...