Wilkołak - zapisy

Von Majden
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Też miałem zgon w pierwszej rundzie, i to ze dwa razy Termin określony. Pytajnik do kasacji. Piszę się.
Odpowiedz
Kto da więcej?
Odpowiedz
Idziemy na rekord!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A, niech stracę, należy się krzysiowi za ostatnią rundę! Gram, będę zabijał, kradł i gwałcił, bo do tego zostałem stworzony
Odpowiedz
Jeszcze 2 osoby i mamy rekord!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Może nawet będziemy w jednej drużynie, Kapciowaty I tym razem mnie nie zabijesz
Odpowiedz
Hłe, hłe, hłe, ale roboty będzie...
Odpowiedz
Teraz jak ktoś z was kogoś szantażował, to dodajcie jeszcze obowiązek gry w wilkołaka .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ej no, "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę". Zbierzmy drużynę, no!
Odpowiedz
Dobra jest! Drużyna. A tu reklama Wilkołaka Zapisz się na Święta! Bo rybka będzie śnięta.
Odpowiedz
Uprzedzam lojalnie, że ze względu na wyjazd na eliminacje halowego Pucharu Polski wrócę do domu nieco później, więc runda rozpocznie się w godzinach okołonocno-wieczornych

[Dodano po 23 godzinach]

Ok, siadam i zaraz jedziem. Czekać proszę
Odpowiedz
Zgłaszam się do gry. Kiedy następna runda?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
A kiedy racjonalnie możemy ją ustalić? Nie widzę sensu ani możliwości w terminach przed nowym rokiem.
Odpowiedz
Mi tam przyznam szczerze terminy przednoworoczne pasowały by bardzo ale jak ma być po sylwestrze to może trzeci (choć to raczej marny pomysł, trupy źle grają) albo dziesiąty. Zakładając rzecz jasna że do tego czasu zbiorą się chętni.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Ja też się zgłaszam do kolejnej rundy, każdy termin będzie mi odpowiadał, choć im szybciej, tym lepiej, więc jeśli się uda przed Nowym Rokiem, to super, jeśli nie, to się poczeka
Odpowiedz


I second that.

Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Pragnę dołączyć...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...