[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka

Kurze!

Mój sprzęt do gry w Heroes wyemigrował do 12 grudnia, więc bardzo prawdopodobne że dopiero po jego powrocie będziemy mogli rozegrać naszą partię "Przygody księdza na bagnach" albo "Bagno w kościele". Masz coś przeciw temu aby rozegrać w późniejszym terminie naszą potyczkę?
Odpowiedz
A ja mam jeszcze takie pytanie (i przepraszam, jeśli było to gdzieś napisane): gramy jedną rundę czy mecz i rewanż?
Odpowiedz
Ha, u siebie i na wyjeździe?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Takie tłumaczenie w zupełności mi pasuje jeśli będzie powodować większą ilość starć. Forma tej ligii jak najbardziej mi przypadła do gustu i stąd ta myśl.
Odpowiedz
Myślałem o rewanżach już od początku, ale nawet nie werbalizowałem tej idei, bojąc się, że wcześniej się znużycie. Jeśli jest odwrotnie, to nie ma żadnego, nawet technicznego problemu, by tak właśnie zrobić
Odpowiedz
Pytanie tylko, jak to wpłynie na obecną tabelę? Zmiana w 5 rundzie wg mnie nie jest najlepszym pomysłem, aczkolwiek sam pomysł jest fajny.
Odpowiedz
A jak ma wpłynąć?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No właśnie nie ma jak, bo w tej rundzie została jeszcze jedna kolejka - każdy musi mieć 6 walk. Następnie zrobi się rewanże, nie widzę komplikacji.
Odpowiedz
Cóż, myślałem o czymś innym. Jeśli tak, to ok.
Odpowiedz
Wszyscy czekają aż Twoje piekło zgaśnie
Odpowiedz
Ueeee, kurde, zupełnie nie mam kiedy Mam przeprowadzkę na karku i kiepską perspektywę ze znalezieniem dobrych paru godzin na pykanie w grę. Jeśli planujecie utrzymać tempo turnieju (a chyba nie ma co go przeciągać), to ja spasuję, żeby nie opóźniać.
Odpowiedz
Kurze, nie wiem czy widziałeś, ale sam nie szybciej niż przed 12 grudnia z Tobą partii rozegrać nie mogę Walki nie raz były przekładane, więc i naszą można odłożyć na dogodny termin.
Odpowiedz
Nie, nie, nie, nie, nie. Żadnego pasowania. Zbyt dobrze to żarło, żeby teraz miało zdechnąć. Jeśli tak ma być, że wszystkim w związku ze świętami / końcem roku itd. coś wypada, to nie rozpisuję następnej rundy do czasu rozegrania poprzedniej. O ile wszyscy mają chęć, a jedynie problem z czasem, to wszyscy mogą poczekać. Jeśli się to przeciągnie, to wszystko zginie śmiercią naturalną.
Odpowiedz
No jak tak, to spoko, chcę popykać Mam zaległą walkę z Wiktulem i nową z zurikatą, więc w sumie dwie. Przez najbliższy tydzień na bank nie będę miał jak pograć, a później może być różnie, bo nie wiem jak szybko założą mi net. Załóżmy więc, że do 15 grudnia mnie nie ma i najpóźniej tego dnia napiszę, kiedy będę miał czas.

[Dodano po dobie]

Dumm dumm DUMM!

http://might-and-magi...-hd/index.aspx

https://www.facebook.c...type=1&theater
Odpowiedz
Aha. Będzie newsik o tym

[Dodano po 21 godzinach]

Potyczka z Tajem rozstrzygnięta na korzyść... INFERNO!!!!



Mapa arcyciekawa - zamki na start pozbawione fortów, sporo zamków (również bez fortów) do zdobycia, dość sensowne rozmieszczenie potworów i ich siły... Koniec końców, pod koniec drugiego miesiąca, spotkało się dwóch herosów o podobnych statystykach i podobnej sile armii - przynajmniej patrząc na określające to liczby. Jedak co nagle, to po diable - tutaj jak najbardziej dosłownie. Dziękuję Tajowi

[Dodano po 2 dniach]

Grozą powiało?
Odpowiedz
Ja się WCALE nie boję;p Jestem w środku przeprowadzki, uhuuu! Nawet nie wiedziałem, że przez tyle lat spędzonych w Poznaniu zgromadziłem tyle rzeczy, w dodatku w połowie zupełnie już niepotrzebnych. Moją chlubą jest karton wypełniony przeróżnymi splątanymi kablami
Odpowiedz
Jakieś postępy?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Chyba brak, przerwa świąteczna?

Kurze, jak coś, jestem zwarty i gotowy na nasz pojedynek
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...