Odgrzewany Icewind Dale, czyli Enhanced Edition


Kiedy pojawiły się informacje o odświeżeniu gry "Baldur's Gate" przez studio Beamdog, zaczęto też spekulować, czy kolejnym krokiem nie będzie Enhanced Edition "Icewinda Dale". Okazuje się, że wcześniejsza praca firmy przyniosła sukces, więc chcą oni zająć się kolejnym klasykiem.

icewind dale: enhanced edition

Wiemy już, co pojawi się w "Icewind Dale: Enhanced Edition".

Zawartość

  • Oryginalny projekt BioWare
  • Sześć rozszerzonych zadań, zawierających materiał wycięty z oryginału
  • 60 nowych przedmiotów
  • 31 nowych kombinacji ekwipunku przeniesionych z "Baldur's Gate: Enhanced Edition"
  • 122 zaklęcia
  • Dodatki "Heart of Winter" i "Trials of the Luremaster"
  • Grywalną rasę półorka
  • Międzyplatformowy multiplayer
  • Tajemniczo brzmiący tryb pozwalający na przejście kampanii bez możliwości zobaczenia napisu ?Game Over?
icewind dale: enhanced edition

Zwiastun

Wymagania

PC

  • Procesor: Intel Core 2 Duo
  • Karta graficzna: obsługująca biblioteki Direct X 9.0c
  • Dysk twardy: 2 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7 lub 8

Urządzenia mobilne

  • Pamieć urządzenia: 2 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: iOS 5.1 lub Androida 4.0 lub kolejne.
icewind dale: enhanced edition

Kiedy, co i jak?

  • Zamówienia przedpremierowe można składać już w sklepie studia Bemdog. Gra kosztuje 19,99$ czyli około 65 zł.
  • Aby uzyskać dostęp do beta testów należy dokonać zakupu i wypełnić ankietę od autorów gry.
  • Jak piszą twórcy, tytuł ukaże się, gdy zostanie ukończony. – Nie znamy więc dokładnej daty premiery.

Język polski

Już dziś wiadomo, że Beamdog nie zamierza wspierać polskiej wersji gry, więc podobnie jak w przypadku BG:EE będziemy musieli liczyć na fanowską pomoc.

Odpowiedz
Eh jakoś nie jestem fanem tych Enhanced Editions; po screenach widać, że po prostu przeniosą ID na silnik BG2, dodając z niego półorka, przedmioty i pewnie specjalizacje. O wiele lepszym rozwiązaniem, była by trzecia edycja zasad z IDII - ale to już by wymagało o wiele większych nakładów pracy od Beamdoga.
Odpowiedz
Beamdog to złodzieje żerujący na klasykach, w żaden sposób nie pracujący na pieniądze które za nie żądają
Odpowiedz
mam problem w tej grze, mojemu magowi/kapłanowi ciagle ubywa kondycji. Nie jest chory, ani nie ma złch statusów, po prostu maleje ilosc kondycji, aż do zera, co powoduje, że nie da sie go wskrzesić. Czy to błąd gry czy o co chodzi?
Odpowiedz
Hmmm, ciężko powiedzieć - szczerze mówiąc osobiście w EE nie grałem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Łukasz dnia poniedziałek, 1 grudnia 2014, 22:36 napisał

mam problem w tej grze, mojemu magowi/kapłanowi ciagle ubywa kondycji. Nie jest chory, ani nie ma złch statusów, po prostu maleje ilosc kondycji, aż do zera, co powoduje, że nie da sie go wskrzesić. Czy to błąd gry czy o co chodzi?


Nie spotkałem się z czymś takim. Gram już od jakiegoś czasu i poza sporadycznymi błędami, nie mam od strony technicznej wiele do zarzucenia grze. Spróbuj przeinstalować IWD, może to pomoże? Ewentualnie stwórz drugą postać maga i eksportuj ją do drużyny. Jeśli problem się powtórzy - może coś jest nie tak z Twoją wersją? Zapytaj się wtedy na oficjalnym forum (zakładam, że masz oryginalną grę, jeśli nie, to pobrałeś wujową kopię i dobrze Ci tak ).
Odpowiedz
Niestety osoba pytająca, jak sama pisze w innym temacie, nie jest posiadaczem oryginalnej kopii gry. W takiej sytuacji ani tu, ani na oficjalu nikt problemu nie rozwiąże.
Odpowiedz
← Nowości

Odgrzewany Icewind Dale, czyli Enhanced Edition - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...