[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka

Ano.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tymczasem ja z Zurikatą dokończyliśmy to co przerwaliśmy w tygodniu i po paru tygodniach gry Zurikata stwierdził, że moja przewaga armii (i bohatera!) jest zbyt wielka i ustaliliśmy, że się podda. Także Panie i Panowie, potęga Drzewców została po raz kolejny podkreślona. Drzewacz i jego ekipa już czeka, żeby skopać tyłki i wam

Odpowiedz
Panowie i Panowie, pozwólcie, że podsumuję, zliczę i zaktualizuję wszystko później lub jutro. Ostatni raz spałem z czwartku na piątek, po drodze zaliczając między innymi pogrzeb, 15 godzinną zmianę w pracy, wyjście dziś o 8 rano, pojechanie na 6 godzinny turniej w futsal i powrót do pracy, więc mój iloraz inteligencji oscyluje w okolicy pochłanianej właśnie pomidorowej

noceo - jeśli pozwolisz, chciałbym prosić o przełożenie rozgrywki na inny termin. Możemy grać też w godzinach mojego zwykłego egzystowania dzisiaj (23+ ), ale sądzę, że najpewniej w obecnym stanie pokonałbym się sam, myląc skrzynkę ze skarbami z hordą hydr chaosu. W przyszłym tygodniu, po losowaniu, które zrobię dzisiaj, powinienem znaleźć trochę czasu (choćby Tamc. mówi, że nie zdoła ze mną zagrać). Chyba, że obstajesz przy swoim i wolisz walkower
Odpowiedz
Zgadza się wszystko. Potęga drzewców zatrzymała moją radosną i jednocześnie bardzo zaskakującą eskapadę Nie zapominajmy o Locie, który wydarłeś mojemu Loynisowi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 23 listopada 2014, 19:09 napisał

Panowie i Panowie, pozwólcie, że podsumuję, zliczę i zaktualizuję wszystko później lub jutro. Ostatni raz spałem z czwartku na piątek, po drodze zaliczając między innymi pogrzeb, 15 godzinną zmianę w pracy, wyjście dziś o 8 rano, pojechanie na 6 godzinny turniej w futsal i powrót do pracy, więc mój iloraz inteligencji oscyluje w okolicy pochłanianej właśnie pomidorowej

noceo - jeśli pozwolisz, chciałbym prosić o przełożenie rozgrywki na inny termin. Możemy grać też w godzinach mojego zwykłego egzystowania dzisiaj (23+ ), ale sądzę, że najpewniej w obecnym stanie pokonałbym się sam, myląc skrzynkę ze skarbami z hordą hydr chaosu. W przyszłym tygodniu, po losowaniu, które zrobię dzisiaj, powinienem znaleźć trochę czasu (choćby Tamc. mówi, że nie zdoła ze mną zagrać). Chyba, że obstajesz przy swoim i wolisz walkower


Luz, może być inny termin w przyszłym tygodniu. Twój walkower brzmi kusząco, ale wolę uczciwy meczyk (nie żebym liczył na zwycięstwo, ale jeśli stanie się ten cud, przynajmniej będę miał satysfakcję ).
Odpowiedz
Już losuję nowe pary. Noceo - kiedy pasuje Ci pojedynek?

[Dodano po 38 minutach]

Tabela i terminarz uaktualnione.

Kurak - to samo pytanie
Odpowiedz
Spoko, dawaj znać, będziemy kombinować. Wszyscy wiemy, jak wszyscy żyjemy

[Dodano po 2 dniach]

Obecnym akurat dla chętnych
Odpowiedz


Dla potwierdzenia słów Ty'a screen powyżej.

Podziękowania raz jeszcze, za na prawdę przyjemny i trudny pojedynek Obrona zamku i walka w polu stanowiły nie lada wyzwania, zwłaszcza, że armię były całkiem ładnie rozbudowane i liczne.
Odpowiedz



Może ktoś chętny obecnie, o porze tak bezecnej?
Odpowiedz
Kolego Kurze...
Kolego noceo...

Czekam...

SPOILER
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 30 listopada 2014, 17:24 napisał

Trudno i darmo. A noceo?


dziś też odpadam. za to mogę powiadomić, że pojedynek noceo vs Shaveras został rozstrzygnięty na korzyść Shaverasa!

o tu

smutnażaba.jpg
Odpowiedz
Aktualizację tabeli i punktów oraz nową rundę zrobię pod wieczór
Tymczasem obaj panowie mogą zgłaszać swoją dostępność, bo cały czas mam aż jedną rozegraną walkę

[Dodano po 10 godzinach]

Tabela i terminarz uaktualnione.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...